mademoiselle
Fanka BB :)
Witam, witam i zaraz o wszystko wypytam :-))))
ale najpierw zasłużone gratulacje
)))
ASIONKU - OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!
A teraz kilka słów o sobie
Waga spada, kibić jak u modelki
)))) Aż żal, że deszcz pada....by się człowiek z chęcią polansował w jakiejś mini krepinie
)))
Tyle bym chciała napisać, ale zapominam po drodze.....wybaczcie Kochane.
ale najpierw zasłużone gratulacje
ASIONKU - OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!
A teraz kilka słów o sobie
Waga spada, kibić jak u modelki
)))) Aż żal, że deszcz pada....by się człowiek z chęcią polansował w jakiejś mini krepinie Tyle bym chciała napisać, ale zapominam po drodze.....wybaczcie Kochane.

regularnie i na zmianę :-)))))))) Zygmuś mi się jak do tej pory budzi raz w nocy na karmienie, a w ciągu dnia to różnie....co dwie, co trzy godziny, a czasami co godzinę hahahaa