Co do ubranek to ja ostatnio kupuję w outlecie Coccodrillo,kupiłam kozaki dla dziewczyn za 33zł

Kurtki,swetry itp też tak kupuję

Wiola,jaki rozmiar ma Iwa?Może zeszłoroczne Niny byłyby dobre?Są bardzo zadbane bo ona nosi 3-4 pary na zmianę. O ile masz ochotę na używane.
Co do kozaków dla siebie to kupuję firmowe,dobre i drogawe (ok 300-450zł) ale mam pewność,że są na kilka lat,zwłaszcza jak mam 2 pary na zmianę.
W zeszłą zimę kupiłam w Venezii krótkie buty-kozaki...świetne,poniżej łydki,wygodne,zapinane na zamek i za 149zł,przecenione z poprzedniej kolekcji.A drugie włoskie i porządne za ponad 400zł ale są jak nowe,ponoszę tą zimę i jeszcze następną

Wiem,że to drogo ale warto...bo kupisz za 200zł i dooopa.
Polecam także kozaki z Diverse,sa dosyć wytrzymałe i poniżej 200zł.
A na ciążę jak najbardziej buty emu:
EMU AUSTRALIA BRONTE Hi BUTY ZIMOWE KOZAKI 39 25cm (1844196399) - Aukcje internetowe Allegro
Oczywiście są też tańsze i też dobre,ja mam firmę która ma je po ok 35-45zł,kupuję 2 pary i na całą zimę są świetne,nie przemakają,nie są śliskie a wygodne i ciepłe
