• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj to fakt - dzidzia wynagradza wszystko....taki mały cud.....:-)

Mój Maciuś właśnie wraca od lekarza, bo dziś biedak gorączki po drzemce dostał - więc i ja zmykam. Niedługo spanie hura! O niczym innym dziś nie myślę! BUZIAKI!
 
reklama
hej wieczornie

Karola-ja też kupuje kozaczki tak za 300zł i starczają mi na 3-4 lata;), a propo tego outleta Coccodrillo to pewnie sklep stacjonarny a nie gdzieś w necie, co?małemu kupuje trampeczki co roku ale w zwykłym Coccodrillo;)

Made- super że waga leci w dół, też bym tak chciała, póki karmiłam piersią to leciała a teraz jakby się zatrzymała:-(, próbuje niby racjonalnie się odżywiać ale w opiece nad dwójką maluchów to jest ciągła pogoń i brak systematycznego odżywiania a jak czasem syn podniesie mi ciśnienie to muszę sobie cukier podnieść:-)

i znów wszystkie pouciekały..to ja też mykam,słodkich snów drogie panie
 
Ostatnia edycja:
Paula,stacjonarny.Mamy outlet i normalny:)
A co do trampek to u nas są po 3-5zł:))) Jak chcesz to Ci kupię.
Aaaaaaaa,kurde,ja Ci chyba kasę wiszę....ło matko....zapomniałam,jutro wysyłam,przepraszam Cię!
 
Witam! Pierwsza i wyspana HURRA! Choć noc nie taka lekka, bo Maciuś wieczorem dostał wysokiej gorączki i mocnych dreszczy - spał ze mną na jednej poduszce praktycznie - a ja się ciągle wierciłam, bo parę razy mnie bolesny skurcz złapał - ale to chyba od pełnego pęcherza, bo wyjątkowo dużo piłam wczoraj.

Dziś Maciuś szczęśliwy i jakby zdrowy. Więc wszystko jest super chruper!
 
hej kobietki
ja dzisiaj zapisuje się do klubu niewyspanych-brzuch coś mnie wczoraj pobolewał, położyłam się po 21, zasnęłam coś ok 23-Maja po 23 zaczęła się wiercić w łóżeczku, po 24 dałam jej mleczka, dalej marudziła,mąż zabrał ją do kuchni i próbował uspokoić-rozdarła się jeszcze mocniej, po1 w nocy nie wyrobiłam, wstałam wzięłam małą na ręce a ta od razu odleciała u mnie na rękach, więc hop ją szybko do łóżeczka-patrzę na zegarek a tu 2 w nocy!mała obudziła się później po 4 ale nie kładłam jej już do łóżeczka, tylko się przytuliłyśmy i spałyśmy do 7 razem;)ech te maluchy

Karola-po trampeczki to się uśmiechnę;) może nawet po 2 pary-dla małej i młodego;),a z tą kasą to spokojnie, nic się nie stało;)

pozdrawiam i życzę miłej soboty bo u mnie pogoda nawet dziś skopana
 
Cześć :)

Wczoraj po pracy padłam- drzemka musiała być, wieczorem poszliśmy do znajomych na piwko, co Ł odchorował, i nie miałam czasu wpaść na bb:(

Buziaczki i miłej soboty :)
 
Dzień dobry :-)

made...pysia... :-):-):-) miło było Was wreszcie zobaczyć, cieszę się, że wszystko dobrze i maleństwa śliczne :tak:

Wpadam na chwilkę, w locie zjadłam śniadanko i idę się zdrzemnąć godzinkę. Noc była niespokojna, chyba dziś znowu na ścisłą dietę ryżykową przejdę :sorry2:

Miłego weekendu !!
 
Siemka!

U mnie też ciężka nocka... :sad: Moje ręce znów mi dają do wiwatu, dziś to już nie tylko drętwienie, ale żywy okropny ból!... :sad::sad:

Zmykam się uczyć, już tylko tydzień do egzaminu! :szok:

Miłego weekendu!
 
reklama
Młodamamusia - z biegłości w norweskim, pisemny. Strasznie trudny i aż mnie ciary przechodzą!!! :szok: A 5 dni przed terminem porodu mam ustny!!! :szok::szok: Mam nadzieję, że z wrażenia tam nie urodzę!!! :szok: A z Rafałkiem OK?


OK, muszę zmykać. Łapię kawkę, to mnie może postawi na nogi. Jestem okropnie padnięta i mam zerowy poziom energii... Muszę się zmusić i pouczyć teraz, bo potem to już w ogóle mi zabraknie siły.
Buziaki!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry