lil_maja
Fanka BB :)
Oj kochane to Wam współczuję tego niewyspania - wiem co to znaczy i brrrrrrrrrrrr...
Paulinka oby Majeczka jak najszybciej zaczęła spać całe noce! Sobie też tego życzę w przypadku drugiej dzidzi :-)
Mary kochana jeszcze troszkę i ból przejdzie....Trzymam kciuki za egzamin! A kiedy będziesz miała wynik z pisemnego????
Kocurku witaj! Maleństwo potrzebuje jeszcze czasu, żeby się unormować - przeczuwasz kłopoty z brzuszkiem u Oleńki???
Mloda witaj!
U nas pogoda nie jest dziś najgorsza, a ja korzystam z tego, że się wyspałam i sprzątam, piorę, piekę, gotuję - ale już niedługo koniec i będę tylko wypoczywać, sprawdzać ankiety i zaglądać na BB
Aha no i jeszcze jakiś spacerek po drzemce ;-)
Paulinka oby Majeczka jak najszybciej zaczęła spać całe noce! Sobie też tego życzę w przypadku drugiej dzidzi :-)
Mary kochana jeszcze troszkę i ból przejdzie....Trzymam kciuki za egzamin! A kiedy będziesz miała wynik z pisemnego????
Kocurku witaj! Maleństwo potrzebuje jeszcze czasu, żeby się unormować - przeczuwasz kłopoty z brzuszkiem u Oleńki???
Mloda witaj!
U nas pogoda nie jest dziś najgorsza, a ja korzystam z tego, że się wyspałam i sprzątam, piorę, piekę, gotuję - ale już niedługo koniec i będę tylko wypoczywać, sprawdzać ankiety i zaglądać na BB
Aha no i jeszcze jakiś spacerek po drzemce ;-)
Super, że taki dzień udany! Oby tak dalej, kochana! :-)

mam tyle papierkowej roboty w pracy, że szok, co weekend pół dnia zmarnowanego na pisanie jakiś planów bzdurnych :/