• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jestem i ja :)

maly cala noc postekiwal , a od rana placz :( dopiero zasnal z mezem .... kurcze okropne patrzec jak sie meczy :( no dodatek nie moge nic jeszcze podac , bo wszystko po 1 miesiacu jest :(

Jos moze ty cos tutaj dobrego znasz i mozesz polecic ??


Zizi uda sie zobaczysz !!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Palemka tobie tez :) &&&&&&&&&&&&&&&&& , no i gartki powrotu na studia :)


Oliwka zdrowka dla dziewczynek i dla ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kocurek fajnie , ze mala ladnie spi :) moj sie "popsul" biedak cierpi :(


witam tez cala reszte :)
 
Asionek,współczuję...wiem jak to jest gdy nie możesz pomóc:(

Zizi,przykro mi ale może nie trać nadzieji.Pamiętaj,jak nie ten to następny cykl:) Musi się udać.
Ja zjadłam obiad i nie mam siły:(
Kurka,u ginka nikt nie odbiera cały dzień,nie wiem co jest!
 
witajcie :-)

no i zostałam sama... mamcia pojechała już do Poznania, lot ma przed 21.

Oliwka zdrówka życzę dla małej.
Kocurek jak tam już spakowana?

ja się z moją wybieram na spacerek, słonko u nas pieknie swieci tylko sie musim czkawy pozbyć, bo tak się smiala do zabawek ze czkawe uaktywniła ;-)
 
Byłam u ginka bo nikt telefonu nie odbiera i okazało się,że gabinet nieczynny do 16-go.
Zrobiłam test,I kreska więc pewnie znowu mam torbiel.
 
carola wspolczuje , masakra jakas
mlodam witam dawno sie nie widzalysmy na BB

A teraz wiadomosc od LIL dzis wieczorem wracaja z Martynka do domu, o ile mala jej pozwoli to jutro nas odwiedzi.
Lil pozdrawia wszytskie kobitki;-)
 
Ostatnia edycja:
Lil&&&& za szybki powrót do domku.

Wiecie...znalazłam świetne określenie na siebie...bezpłodna idiotka...siedzę od kilkunastu minut i myślę o tym.Pasuje jak ulał.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry