E
EEnil
Gość
To pogoda tak wpływa na dzieciaczki.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No to szybkou nas świeci słonko, ciśnienie oki, więc ja nie wiem co moja córka chce od pogody-ja podejrzewam ząbki-pcha rączki do buzi, męczy się z piciem mleczka, pluje smokiem- Danielkowi wyszły ząbki w 4mies...
zupełnie jak szpitalne jedzonko 
Lil&&&& za szybki powrót do domku.
Wiecie...znalazłam świetne określenie na siebie...bezpłodna idiotka...siedzę od kilkunastu minut i myślę o tym.Pasuje jak ulał.
Karola-no właśnie u mnie tak musi być-pierw kolki na maksa a zaraz potem ząbki i znów wycisk
Asionek-na kolki polecam Sab Simplex![]()
