Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
kocurek : powodzenia z pudlami)))))))))))))))))))))))))))
uprzejmie oznajmiam ze dzis SWIETO : zrobilam makijaz
ostatnimi czasy zdaza mi sie 1-2 razy w miesiacu wiec podaje do wiadomosci, bo nie wiadomo kiedy zdarzy sie nastepny raz![]()
Asionek- no ja też nie miałam wyjścia i dawałam wcześniej-tylko mniejszą dawkę- efekt dopiero jest widoczny po kilku dniach stosowania
koleżanka na ulotce wyczytała mi że dwa razy dziennie po 15kropli-ja dawałam 3 razy dziennie po 10 kropelek-lepiej skutkowało
oki ja zmykam- mężuś z delegacji wraca![]()
I dooopa,spierniczyłam...chciałam zrobić kluski lane do rosołu i nie wyszły
Zostaje makaron...a taką miałam na nie ochotę
NIC mi nie wychodzi!![]()
To i tak nieźleMelduję się że zyje, ale chyba nic więcej nie napiszę
a siostra szare
;-)




;-);-);-);-);-);-);-);-);-):-):-):-):-):-)