reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

As, wikasik - dzieki :-) Dalam mu dzis troche mezowskiego chleba (moj jest z orzechami, wiec nie) - alez sie na niego rzucil!!!!! Ssal z apetytem jaki widzialam u niego dotad tylko przy (.)(.) :szok::-) Inna sprawa ze szybko sie znudzil ale nie wymagajmy za duzo na pierwszy raz :tak:

Wikasik - u nas od jakis 2tygodni kupa jest max.3razy w tygodniu (a wczesniej tez byla w zasadzie codziennie) ale wg pediatry to normalne - kiedy dziec jest w fazie wzrostu wykorzystuje wiecej z pokarmu i mniej wydala. Niepokoic sie nalezy po... 3 tygodniach bez kupki :eek::-)
 
reklama
pieszczoszka ja wczoraj i dzisiaj dałam małemu makaron, razowy taki ciemny znaczy się :D ugotowałam razem z warzywami a potem pod blender i dawaj, zupkę wsunął. Ugotowałam mu 5 świderków.
 
tak daję makaron .Można drobno posiekać ,rozgnieść widelcem lub zblendować ,ale blendowany to raczej smaku makaronu już nie ma ;-):-D:-D:-D
 
Dawałyście już truskawki?Będąc w sklepie rzucił mi się w oczy deserek z truskawkami od 6 miesiąca więc zakupiłam mrożonkę tego owocu i wczoraj dałam małej zmiksowaną 1 sztukę z biszkoptem i bananem.Nie ma negatywnych efektów więc jutro znowu dam .Dziś jabłuszko.Jak było już o truskawkach to sory nie zawsze wszystko mam czas doczytać.
 
reklama
Azula ja jeszcze nie dawałam i póki co nie dam... Ja sama mam uczulenie na truskawki - jak zjem, to mnie wysypuje po nich. Ja się z truskawkami wstrzymam - one są strasznie opryskiwane :( ale Twoja Amelka jest twarda dziewczyna :-D Poza tym mój Krzych bardziej delikatny i z tendencją do alergii, więc my to inna bajka - musimy po prostu uważać
 
Do góry