• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Wpadłam się pochwalić, że Julia zaczęła dziś pełzać do przodu (normalnie się czołga ;-)).
Próbuje też raczkować ale jej jeszcze nie wychodzi.
A przewijamy się tradycyjnie na leżąco na plecach na przewijaku lub tapczanie także nie mam z tym problemu.
 
reklama
moja malenka wreszcie stanela na nozki :) Na fotelu z babcia Jola.

Obraz 429a.jpg
 
U nas tez masakra przy przebieraniu. Czesto udaje sie na siedzaco albo na stojaco. Gorzej jak jest kupa, jak sie przewraca i wierzga to klade go na dywanie, siadam przed nim i swoimi stopami przytrzymuje go za ramiona (kamasutra to przy tym pikus :confused2:).
 
Oli pełza coaz szybciej, raczkowac tez sie stara ale nie zabardzo mu idzie - narazie ;-)

Ale chyba jako jedyny z forum jeszcze sam nie siedzi ? - posadzony leci do przodu i na boki
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry