• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Zolza a ja ostatnio A. pokazywałam Ediego tłumacząc, że takiego pogodnego dziecka jeszcze nie spotkałam. No i mówiłam, że sam zasypia - nie mógł się chłopak nadziwić:-D
mgordon ale mnie rozbawiłaś:-D
Setana pokazałabyś Natalkę na zdjęciowym!!!Dawno jej nie widziałam, tak nam skąpisz tymi zdjęciami;-)
 
reklama
zołza
Ale to ma wydzwiek " warszawska grupa" i na dodatek sieci, a gdzie we Wronkach?:-D Cos jak gabinet cieni czy grupa trzymajaca władze:-);-)

:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D O k-wa, prawie się posikałam ze smiechu! :-D

Setana, właśnie też chciałam prosić - pokaż córcię!!! :-)

Mrsmoon, muuusimy się znów spotkać - może już mój pogodny synek nie będzie płakał, jak mu Maja albo Basia zabiorą zabawkę ;-)
 
Mówicie i macie;-)
DSCF4423.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry