reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy naszych pociech

Ja juz sie troche uspokoilam:tak:, bo wczoraj mnie dzidzia troche pokopała:happy2:, i dziś pod zebrami czulam jakies "wiercenie":-D w pierwszej ciąży czułam koło 21 -22 tygodnia, dokladnie nie pamietam, teraz juz takie "przelewanie" czulam ok. 16 tygodnia, "normalnego" kopniaka dostalam dokładnie 13-tego, czyli był to 18-nasty tydzien, moja dzidzia przybrała jakąś pozycję "tyłem do mnie":-D, czekam ąż sie w końcu obróci... ;-)
 
reklama
:-) pierwsze ruchy- 28,08,2007 - 18 tc :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
pierwszy ruch dzidzi mojej to uczucie ktore trudno mi jest opisac słowami i trudno jest to do czegoś porównac- zadne tam burczenie czy motylki bardziej taka rybka w gestej wodzie:-) wieczorem jak juz leże w łóżku maluszek daje o sobie znać :-)
 
Już pisałam na styczniówkach o swoich odczuciach, ale to takie przyjemne, że można w nieskończoność:-)
No więc ja upewniłam się że to dzidzia fika w 18 tc, ale już wcześniej czułam. Na początku to było takie "przytulanie" dzidzi od środka. A teraz już jest trochę energiczniej. Mążuś też zdążył poczuć - cały szczęśliwy:-D
 
ostatnio moja dzidzia mnie tak mocno kopala w pecherz ze musialam leciec biegiem do domu bo myslalam ze zrobie siusiu w majty mowie wam takie dziwne uczucie a moj maz mial wtedy niezly ubaw jak widzial moja mine:-D:-D:-D
 
reklama
Ja już zaczynałam się martwić bo 21 tydz. to strasznie późno, ale jak kopneła to wiadomo było że to napewno dzidzia a nie bączki w jelitach :)
 
Do góry