reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy naszych pociech

A u mnie dzidzia pokazywała sie raz na dzień co kilka dni. :-)
wczoraj za to dała taki popis wieczorny,:-):-):-):-) A odkrył to mój mężulek, bo trzymał mi rękę na brzuszku.
Normalnie bez trzymania brzuszka to nie czuję, albo o tym nie myślę i nie mogę się skupić, żeby odróżnić ruchy, bo brzuszek jeszcze mały:-:)-(

To ja mam zupełnie odwrotnie. Najpierw czułam ruchy w środku, ale na zewnątrz nic nie było czuć, w sensie trzymajac reke na brzuchu. Ale ja mam warswę tłuszczyku grubą :) Wczoraj oboje poczuliśmy kopniaki na zewnątrz brzuszka. Mój M. sie starznie podjarał :)No, i brzuch mam wielki:) widoczny na 1 rzut oka z odległości kazdej :)

No, i czy sie skupiam czy nie to mała tak daje, ze trudno to przeoczyć, czasem az zaboli jak sie dziewczyna dobrze zamachnie.
 
reklama
dzisiaj moja corka siedzi gleboko i kopie mnie po ... sama nie wiem co tam za narzad jest na tylnej dolnej sciance? tak jakby w szyjke macicy mnie szturchala i czasem zasadzi w pecherz.
fajne uczucie- sa dni kiedy mi kopie po zewnetrznej czesci brzucha i az widac w ktorym miejscu wypycha skore a sa dni kiedy siedzi gleboko w srodku i swiruje po moich narzadach wewnetrznych
 
Ja poczułam pierwsze ruchy 24 sierpnia i od tej pory z dnia na dzien sa coraz bardziej wyczuwalne , coraz czesciej i mocniej ale jest to bardzo fajne uczucie
 
a ja dzisiaj o 6 rano dostalam takiego kopniaka w pecherz ze prawie wylam z bolu a moj biedny rafal nie wiedzial jak mi pomoc. Ciekawe po kim ta moja mala jest taka zlosliwa bo przeciez nie po mamusi:-D
 
A mój synek rusza się ostanio baardzo dużo i wali solidnie, a najbardziej lubi mnie kopać jak się kładę spać.Próbowałam już wszystkiego i nic.:baffled:.Po sexsie jest jeszcze bardziej ruchliwy, łobuziak mały:-D:-D:-D
 
a u mnie dizdzia już tak konkretnie kopie:-):-), ze czuję bez macania brzuszka
i nie muszę się skupiać, jak kopie i sie rusza czy przesuwa to tez czuję ,
Może maleństwo już podrosło, bo i ja troszkę podskoczyłam na wadze :-)
 
Dlugo narzekalam ze nic konkretego nie czuje no i ok 2 tygodni temu sie zaczelo:-D Czasami mam wrazenie ze synus wogole nie spi albo rusza sie we snie. Wczoraj na usg ziewal i pokazal na jezyk:-) Niesamowite, chyba go musze zaczac wychowywac:-D
 
zaczekaj aż sie urodzi:tak::tak: bo i tak nic nie zdziałasz:-):-):-)
albo pomyśli , ze matka głupieje:-):-)
ale ci zazdroszczę ja dopiero za 2 tygodnie mam wizytę , ale usg bankowo pewne
 
reklama
Ja poczulam pierwsze ruchy w 19 tygodniu przez pierwszy tydzien pojawialy sie tylko raz dziennie na wieczor jak lezalam a juz w nastepnych tygodniach do dzis pojawiaja sie zac kazdym razem jak usiade lub poloze sie.jak tylko dotkne brzucha to od razu dostaje kopniaka.:-) sa to caly czas od samego poczatku silne kopniaki ktore nie tylko czuc ale takze widac na brzuchu ktory sie rusza w tym miejscu gdzie dzidzius kopie . w tym tygodniu tez sie przestraszylam bo w pon.,wt.,sr. wcale nie czulam ruchowzaq to wczoraj caly dzien i noc.
 
Do góry