reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

Słyszałyscie o macie do tańczenia Barney dla maluszków??????? Ma któraś taką???? cos o niej słyszałyście???? BO tak się zastanawiam czy kupic Oliwce,ona strasznie lui tańczyc i wygłupiać sie przy muzyce :-)
 
reklama
Słyszałyscie o macie do tańczenia Barney dla maluszków??????? Ma któraś taką???? cos o niej słyszałyście???? BO tak się zastanawiam czy kupic Oliwce,ona strasznie lui tańczyc i wygłupiać sie przy muzyce :-)
A mnie się wydaje że to dla dziewczynek które mają po 7 lat (tam są taki strzałki do skakania ). Koleżanka tak skacze przy tym się odchudza :tak:
 
A mnie się wydaje że to dla dziewczynek które mają po 7 lat (tam są taki strzałki do skakania ). Koleżanka tak skacze przy tym się odchudza :tak:


Tak zgadza się są takie maty dla starszych dziewczynek ale są specjalne przeznaczone dla dzieci od 12 miesiąca życia.Barney to taki smok który tańczy przy muzyce,kręci się i maluchy tańcza razem z tym smokiem.Są na allegro proszę sprawdzić.
 
Dziewczyny mam pytanie odnosnie zakupu nawilzacza powietrza...z uwagi na to ze mala tak czesto choruje a powietrze u nas w mieszkaniu nie nalezy do 'najmilszych' wiem ze ktoras z was chyba anetasa ma ten firmy triada, prosze o opinie cos do 400,500 zl bo mam juz dosc tych recznikow porozwieszanych na kaloryferach ktore i tak w szybkim tempie schna. Przestudiowalam to co bylo w necie ale wiadomo, obiektywna opinie moze przedtsawic jedynie uzytkownik danego sprzetu. Dobrze by bylo gdyby posiadal rowniez opcje jonizatora.
 
Wlasnie ze nie za wczesnie moja mala ma przy tym duzo zabawy i radochy nie koniecznie musi robic i naciskac na stoki jakie mowia bo wiadomo hani kolorow jescze nie zna ale do muszyczki na niej tanczy tzn drpcze i sie cieszy
 


my wlasnie mamy ta dla mlodszych dzieci starsuze raczej za ciasno by na niej mieli bo ona jest dosc mala zgrabna :-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnosnie zakupu nawilzacza powietrza...z uwagi na to ze mala tak czesto choruje a powietrze u nas w mieszkaniu nie nalezy do 'najmilszych' wiem ze ktoras z was chyba anetasa ma ten firmy triada, prosze o opinie cos do 400,500 zl bo mam juz dosc tych recznikow porozwieszanych na kaloryferach ktore i tak w szybkim tempie schna. Przestudiowalam to co bylo w necie ale wiadomo, obiektywna opinie moze przedtsawic jedynie uzytkownik danego sprzetu. Dobrze by bylo gdyby posiadal rowniez opcje jonizatora.

Tak ja mam właśnie triadę 6-FUNKCJI Klimatyzer Nawilżacz TRIADA BADANIA +TV (545682204) - Aukcje internetowe Allegro jestem naprawdę zadowolona. Spełnia wiele funkcji a jednocześnie jest bardzo łatwy w obsłudze. Wszystko możesz sobie poczytać na allegro i zapewniam że to co piszą nie jest jakimś oszustwem:no: my używamy go ponad rok zwłaszcza w sezonie grzewczym jest nie zastąpiony:tak:
 
Do góry