reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

No to ja do tej pory kupowałam hmmmm na oko :/ teraz widzę jakie błędy robiłam.Muszę zrobić taką miarke z patyczka. Kuba nosi rozmiar 23 długość stopy ma 16 cm jak mierzyłam wkładke w bucie to powinno być ok. Jak pojedziemy po wiosenne obówie to muszę jechać z miarką.

Na razie zrobiłam mały wiosenny początek :) oto dzisiejsze zdobycze:

-http://www.allegro.pl/item530603750_kidsmode_nowy_3cz_komplet_jeans_draft_3_ok_98.html

- KidsMode~NOWY SUPER 3cz.DRESIK *LEW 3-92/98 blue (530611563) - Aukcje internetowe Allegro

- KidsMode~NOWOŚĆ ŚWIETNE JEANSY *SMI* 16-ok.92 (531916000) - Aukcje internetowe Allegro

- KidsMode~NOWA WIOSENNA KURTKA*enjoy 24-ok.98 ecri (540155046) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Matko ale pomyłka!!!!! Zrobiłam sobie miarke na rozmiar stópki Kubusia i wyszło, że ma 13,4 a nie 16!!!!!

Ale GAFA!!!!!Zmierzyłam od razu miarką bucik i ufffff ma jeszcze troszke luzu, ale normalnie roz 23 jest na styk. Tak więc jeszczedo końca lutego i kupujemy nowe buty.
 
Jest jeszcze 1 sprawdzony sposób, mierzymy podeszwę bucika, który teraz nosi. Od spodu, nie od środka i wtedy już nic nie trzeba dodawać i na pewno będzie ten luz który być powinien
 
zauwazylam, ze Julitce noga przez zime urosla tylko troszke. dlatego tez wyprobuje te spsoby z mierzeniem butow zimowych i musze sie wybrac poszukac jakich na wiosne. gdy uda mi sie kupic taniej, to bede mogla sobie pozwolic na wiecej par;-) na podworko oczyiwscie musze wybrac jakies ziemiste (czarne, brazowe)bo przeciez zaraz i tak upodobnia sie do blota:-D
 
Moja Jula tez ma malutka stopę - rozmiar 19
ja juz na wiosne kupilam jej buty niestety nasza rehabilitantka uswiadomila mnie ze Jula musi miec drrrogie buty :baffled:
kupilam firmy Geox byly przecenione z 219 na 150- bo to kolekcja jesienna byla czyli juz nie modne;-)
 
reklama
Do góry