reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEX w ciąży lutowych mam :-)

reklama
Kampania dla kobiet....

457911e328a2e4cyckisafajnekurde.jpg
pencil.png
 
ja już dostaje na głowę bo mi się tak chce że szok :wściekła/y::-(

a tu gin nie kazał .jak mnie mój Ł dotknie,przyluli itp czuje się jak dziewica bo mnie dreszcze przechodzą i bym się na niego rzuciła .Moje libido ma temperaturę wrzenia :wściekła/y: Co chwila wyobrażam sobie co bym wyprawiała z moim mężulkiem :sorry:
 
A ja tam moge jak tylko moje kochanie moze.A ze teraz pracuje od 11pm do 7am w domku jest okolo 9:30am a moje dzieciaczki zabiera autobus o 8:30am do szkoly to mozna caly czas i bez ograniczen bo chalupka pusta i bez stresow zeby po cichutku bo moga slyszec.Kocham byc w ciazy i miec meza pracujacego na 3 zmiane !!!
 
Cześć dziewczyny!
Ja też mam częste problemy z infekcjami i jak jest przerwa to szalejemy z moim kochanym kilka razy dziennie.Ale oczywiście bez przesady!!!Nie żebym miała libido zwiększone,ale chce mu też zrekompensować ten czas,kiedy nie może dojść do zbliżenia.Wiem też,że są inne formy ulżenia naszym mężom,ale chodzi też o nasze przyjemności...
 
Dziewczynki mam pytanko...
Czy używacie prezerwatywy?? czy w ogole można jakieś stosowac?? raczej wszystkie sa czyms nasączone nie wiem czy to nie zaszkodzi...:/
 
reklama
Do góry