reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ja nie biore zadnych witaminek, nawet kwasu foliowego lekarz mi nie przepisal:confused:ale kupilam sobie sama w aptece i zazywam codziennie:tak:Jem za to duzo owocow na ktore mam na szczescie ochote:-)bo mleko i produkty mleczne odpadaja:baffled:Ryb nie znosze, na wedliny nie mam ochoty, jedyne co moge jesc tonami to ziemniaki:-Dgotowane, smazone, frytki:tak:jestem tania w utrzymaniu:-Dslodycze tez mnie nie kreca, jedynie jeszcze kiszona kapusta i ogorki kiszone sa dobre:tak:Polianna koniecznie wrzuc fotke:tak:Mam troszke szybciej wizyte od Puchatki bo 5 stycz. ale nie moge sie tez juz doczekac:tak:ja nie dostane fotki na pewno bo tam gdzie ja chodze jest jakis przestarzaly sprzet( nie robia USG dopochwowo)chyba rownie stary jak sam lekarz:-DFiuufiuu pozno masz ta wizyte:szok: ale tez daj znac jak wrocisz:tak:
 
reklama
dziekuje Sisi..

Jestem juz po wizycie.
Jest pecherzyk ciążowy i widać małą plmake w pęcherzyku.. zreszta zamieszczam zdjęcie.. mam juz wyrobioną karte ciąży, skierowanie na badania takze mam.. jestem bardzo szczesliwa i teraz to juz chyba wierze naprawde..
15786033.jpg
 
Cześć kochane,
witam się po Świętach, niestety byłam bardzo zabiegana, wczoraj w nocy wróciliśmy z M z Warszawy, woleliśmy jechać w nocy niż na największy natłok:D
Gratuluję wszystkim przyszłym sierpniowym mamusiom.
Sierpnióweczki stęskniłam się za wami:)
buziaki i miłego dnia

P.S. Jeszcze nie miałam czasu żeby wrzucić zdjęciorko:D pchełki
 
Nektarynko,to pierwsza dobra wiadomość dzisiaj. Czekamy na następne!
Ta kropka w pęcherzyku to zarodek czy ciałko żółte?
 
więc chyba i ja dołączę, według kalkulatora termin na 1 września więc nie wiem czy mnie przyjmiecie :zawstydzona/y: wizyta zapalanowana na 7 stycznia, więc mam nadzieję poznam termin :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry