Dziewczyny ponieważ musia, która redagowała listę sierpniowych mam gdzieś nam zniknęła (wygląda na to, że zlikwidowała konto) proponuję, żeby zmiany na tej liście lub dopisywanie nowych osób powierzać moderatorkom
Jestem za
Ja nie jestem w stanie nic dzisiaj zjeść bo tak się wczoraj nażarłam (innego słowa nie mogę użyć
Więc piję poranną kawkę
U mnie też piękne słonko świeci
Oli nie za zimno na okna? u mnie jest minus 4. Ale pewnie temp się jeszcze podniesie
i potem rano strasznie łydka mnie bolała przez cały dzien.. powodzenia w urzedzie:-) głowa do gory dacie rade załatwicie:-)
