Monila
Aniołkowa Mama KArolka
Gabina własnie się tak zastanawiałam czy to nie ty masz jutro tez wizytę:-)oczywiście kciuki będę trzymać i niech maleństwo się tak pięknie rozkroczny jak dziewczyna i oby mezus zdazył na wasza wizyte:-) hih mój mężuś miał mieć dziś wolne ale zadzwonili po niego i na 3 godziny musiał pojechać.. także morze ten dzień wolnego na jutro mu przełożą.. i będzie mógł sobie zobaczyć maleństwo na ekraniku..:-)
