reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
ja mam jeszcze tak daleko.. jeszcze 19 dni :( A mała nadal wysoko i szyjka długa.

Ja też mam piłkę i się zastanawiam jak poprawnie na niej skakać w 9 miesiącu.
 
Ja używałam. Pomaga.
W dużym rozkroku kręcimy kolka najszerzej jak sie da.

W mniejszym, takim krzesełkowym siadzie do przodu i tylu, na boki, skakania.

Zobaczycie same, pod którym katem odcięcia macicy macie największy i najmniej przyjemny napór. Ten wybierać ;)
 
To jeszcze troszkę, mam podobna sytuację, szyjka zamknięta i mały nie w kanale - pozostaje nam czekać :)

Wczoraj przeczytałam opinię,że piłka może odkleić łożysko i sie zastanawiam czy to prawda , bo fajnie sie skacze i szkoda by mi było z tego rezygnować. Zrobiłam też mały eksperyment co do pozycji skakania. Wcześniej siadałam na tył piłki ale byłam w pozycji bardziej klatką piersiową do przodu a tyłkiem w tył. Wczoraj też usiadłam na tył ale przesunęłam miednicę na przód , czułam w trakcie skoków jak mi brzuchol sie odbija hehe, ale wydaje mi się,że więcej śluzu wtedy leciało. chyba ta pozycja jest skuteczniejsza.
 
Jinx,
To zabierz torbe na to ktg just in case :-)
Kciuki, zeby sie rozkrecilo!!!

Lilija,
Ja nie pamietam jak skakalam, wiec nie podpowiem. Ale chetnie tez sie dowiem :-)

Luca, kciuki!!!!! Dzwonisz czy od razu jedziesz?

Mnie dzis juz tak nie mdli, ale obudzilam sie z bolem glowy. Oczywiscie o 7 trzeba wlaczyc kosiarke na 5 min i obudzic cale osiedle... Akurat w dzien, kiedy dzieciaki pospaly.

Ja sie dzis wizytuje, usg + badanie, zobaczymy czy jest postep od zeszlego tyg.

Pytanie - czy ktoras miala obnizony poziom eozynofili? Moj gin lekarz nie zwraca na to uwagi.
 
My juz w domku od wczoraj :) pierwsza noc za nami, a mały kurde tulasny bardzo jest. Budził się co 1,5h na jedzenie, a zasnął dopiero o 4 w moim łóżku! A ja byłam już tak padnieta, że też zasnelam i nawet go do łóżeczka nie odlozylam! A wcześniej co go odkładam to się budził :) no i to budzenie nie tak męczące jak cycki! Mały nie daje rady spisać wszystkiego, karmie na raz tylko z jednej piersi, po czym resztę staram się na bieżąco odciągnąć , ale tylko tyle, żeby poczuć ulgę i pozbyć się twardości. Nawet nie wiem czy dobrze robie, ale nie mam innego pomysłu, a mały nie daje rady tego przerobić. Po karmieniu odciagam jeszcze 100 ml z obu piersi i tak jak pisałam to tylko do uczucia ulgi ;) no więc cycki mnie najbardziej męczą teraz :)
 
Dziewczyny a macie bóle stawów? Dziś się obudziłam z bólem nadgarstków i palca wskazującego. Palec to boli jakbym go wybiła. Nie pamiętam żebym wariowała w nocy a tu taka kontuzja ...
 
Dołączam do wkurzoych na bb za zżeranie postów... nasmarowałam i wszystko wzięło i wcięło. :angry:

Jnix - super, ze możesz jeździć na rowerze... zazdroszczę..
teraz chociaż na spacery chodzę, wczoraj byłam na basenie jutro też siewybieram. Basen też jest ekstra! :)

Piłka mówicie... to ciekawa opcja. Na pewno jest na niej wygodnie po prostu troszkę posiedzieć :)

to która dziś rodzi?
 
reklama
Lilijk, kochana dziekuje.
Gdyby nie to, ze wczoraj imały włos nie żywiłam karetki to dobrE.
Mała nakarmiona, ściągnęłam troje guzów z piersi, jeszcze jakieś tam zostały. Mała zaczęła płakać, wiec koszule ściągnęłam i poszłam do niej. W domu
Ciepło. Dotknęłam piersiami łóżeczka i słuchajcie to był jakoś szok.
Dostałam drgawek! Strasznych drgawek. Ręce, nogi, brzuch, szczeka, jakbym była pod prądem. axEly mnie bolec mięśnie. Serce. Zimny pot mnie obleciał. Seba jak mnie zobaczył, stanął jak wryty i zgarnął mnie donlozkani zaczął grzać.
Koc, skorad skór,mowl ze byłam zimna. I tak 20minut sie trzęsłam. Nigdy w życiu czegoś takiego nie przeżyłam.
Raptem strasznie sikać mi sie zachciało, schodzenoparulona do łazienki a mocz mi sam leci.
Piersi zaczęły mnie szarpax, tak piec jakby miały milion igiełek.
Zadzwoniliśmy do szpitala. Mówiła jesli przechodzi tonok, ale so 12na oddział mam iść.
Mówiła, ze xzAsami to zapalenie piersi.
Ale coś takiego???

Czy któraś was czegoś takiego doświadczyła?
Przeszło po 40minjyach. Mięśnie dalej bolą.
 
Do góry