reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

My już po usg :) córka nadgoniła 5 dni, o które była za mała i po dzisiaj termin na 31.07 :p skubana w 29t6d waży aż 1500g! Ogólnie wszystko super :D
To bardzo ładna waga moja w 24 nie była tez mała bo 800 i teraz jestem ciekawa ile rośnie tygodniowo. Teraz powinna szybko przybierać w te najbliższe tygodnie.
 
reklama
To bardzo ładna waga moja w 24 nie była tez mała bo 800 i teraz jestem ciekawa ile rośnie tygodniowo. Teraz powinna szybko przybierać w te najbliższe tygodnie.
Teraz bardzo szybko przybierają dzieciaki. Przez te 10tygodni moja przybierze jeszcze dwa kg. Już mnie bolą plecy a boję się co będzie dalej...
 
Nasz chłopaczek w skończonym 26tc ważył 1060g więc szybciutko rośnie. :biggrin2:
Lekarz powiedział, że jest większy o tydzień według swojego wieku.
 
No to wszystko by sie zgadzalo. Moja malutka na koniec 26 tyg 900g i pani doktor stwierdzila, ze jest w normie :)
 
Ja na razie kupiłam ręczny dwufazowy Medela. Kierowałam sie wyłącznie opiniami w necie. Nie wiem czy będzie mi potrzebny elektryczny więc na razie odpuściłaam bo to drogi zakup.
Mnie tez polecano firmy Medela i Lovi.
Tylko, że z kim nie rozmawiam to mówia, żeby zainwestować w elektryczny, bo tym ręcznym to ponoć można się zajeździć.
 
reklama
Ja na razie kupiłam ręczny dwufazowy Medela. Kierowałam sie wyłącznie opiniami w necie. Nie wiem czy będzie mi potrzebny elektryczny więc na razie odpuściłaam bo to drogi zakup.
Ja podobnie. Kupiłam za 30 zł Akuku. Nawet patrzyłam jak działa, dziwne uczucie :p jak się przyda kupimy lepszy a ten, żeby był na pierwszy rzut.
 
Do góry