reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Przymierzam sie do zakupu tego lub stokke crusi. Maja takie same gondole. Mozesz mi powiedziec czy ta gondola jest spora? Bardzo mi na tym zalezy.



Jezeli bylas powyzej 12 tygodnia czyli 12+ i lekarz uchwycil nuba i sie na tym zna to mozna zaufac w innym wypadku nie ma szans. Widzialam ze udzielalas sie na innym watku a propo plci i bylam tam kilka lat temu juz i tylko po nubie mozna ale to musi byc ponad 12 tyg.
Jest fajna grupa na fb angielska na ktora jak wrzucisz fotke gdzie widac z profilu maluszka w ponad 12 tyg to one ci powiedza. W 99% sie zgadza.
Pokażę Ci na zdjeciu. Moja 3 miesięczna córka, która urodziła się z waga 2900. Widać mniej więcej gdzie są granice gondoli.
A05194A2-59B1-4778-83EC-C89DF27CE3C2.jpeg
 
Podasz nazwe tej grupy?

Strictly nub theory.

gondola nie jest niestety duża. Wydawała mi się sporo mniejsza niż w bugaboo, ale ten wózek z kolei odpadł ze względu na osadzenie gondoli jak dla krasnoludków ;)

Kurcze bo czytalam ze ma 79.5 cm niby to sie wydaje sporo bo moj faworyt byl roan bass soft i on ma 83 . Na jak dlugo ci starczyla?
 
Odnośnie tego wózka.
Ja już sprzedałam na szczęście swój po synu 🙈 kupiłam adamexa i o ile z gondoli byłam nawet zadowolona była duża a że we wrześniu urodziłam to spokojnie zimę przejeździł, to spacerówka była koszmarem. A spacerówke kupiłam sonica dopiero i dostawka nie wchodzi w grę bo gondole do niego można dokupić. Tak szy siak czeka mnie zakup wózka rok po roku lub właśnie z dostawką.
 
Mam ten sam wozek po synku i wlasnie fotelik tez stokke dlatego najchetniej bym go uzyla jeszcze raz bo pasuje do wozka jak gdzies musze na chwile wyjsc. Btw wiem ze do tego wozka mozna dokupic jeszcze jedno siedzonko i na dole sie je montuje... tylko nie widzialam tego na zywo i nie wiem czy za nisko dziecko nie siedzi..
Ja zabrzmię pewnie teraz jak stara baba, ale jak widzę takie wózki, w których jedno dziecko jest upchane na dole i nic nie widzi, to mam wrażenie, że rodzić wybrał, które kocha bardziej :oops:
 
reklama
Przymierzam sie do zakupu tego lub stokke crusi. Maja takie same gondole. Mozesz mi powiedziec czy ta gondola jest spora? Bardzo mi na tym zalezy.



Jezeli bylas powyzej 12 tygodnia czyli 12+ i lekarz uchwycil nuba i sie na tym zna to mozna zaufac w innym wypadku nie ma szans. Widzialam ze udzielalas sie na innym watku a propo plci i bylam tam kilka lat temu juz i tylko po nubie mozna ale to musi byc ponad 12 tyg.
Jest fajna grupa na fb angielska na ktora jak wrzucisz fotke gdzie widac z profilu maluszka w ponad 12 tyg to one ci powiedza. W 99% sie zgadza.
było 12+1, lekarz w sumie nie powiedział, na ile to pewne, tylko, że za miesiąc będziemy już wiedzieć z pewnością; wiem, że są te grupy, ale zdecydowałam nie publikować zdjęć malucha
 
Do góry