reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SLUBY OGOLNIE :D

OJ Agatko juz ty panienka nie będzisz Oj Oj. ;D ;D ;D ;D ;D
A potem ale sie ciotki z BB zdjęć naogladają. Już się nie mogę doczekać ;D ;D ;D
 
reklama
oj juz panienka nie bede ;D
a zdjec to sie na pewno naogladacie! ja uwielbiam fotki na babyboom przegladac wiec tym razem sama dostarcze rozrywki :D
a zaproszenie zrobilismy takie smieszne i wesole, zeby bylo w naszym stylu wlasnie i ciesze sie, ze sie podoba :laugh:
wydrukowalismy wszystko na ladnym papierze, a dla specjalnych gosci to na dwoch rodzajach papieru, zlozonych razem i ozdobionych wstazka i koronka, slodko wyszlo ;D
a moja siostrzyczka(lat8)uczy sie chodzic na obcasach.....3cm
jest przy tym baaardzo przejeta :laugh:
 
"Miłość, to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy... Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice, skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głeboko."

/Erich Maria Remarquel/


Agatko!! W tym tak ważnym dla Was dniu życzę Wam żebyście zawsze wytrwale odnajdywali perły :D i potrafili zawsze cieszyć się z każdej wspólnej chwili...no i udanej zabawy dziś choć dziś na pewno tego nie przeczytasz, ale trzymam kciuki by wszystko było SUPER!!
 
Kochana Agatko w tyn ważyn dla was dniu życzymy wam razem z mężem żebyście nie mieli żadnych problemów a jesli sie pojawią to żebyście potrafili sobie z nimi poradzic abyście zawsze byli dla siebie najleprzymi przyjaciółmi na swiecie, żebyście sie rozumieli bez słów i darzyli sie oldbrzymim szacunkiem i zaufaniem a wtedy wasza miłoś przetrwa na pewno wszystko i pozwoli Wam góry przenosić i aby wypowiedziane przez Was TAK nigdy nie zatraciło swojej mocy i kazdego wieczoru było powtarzane z taką samą miłością i uczuciem jak w tym ważnym dla Was Dniu.

Życzy Agnieszka Artur i Maluszek







 
~ * ~
Bycie małżeństwem, to zgoda na zaglądanie sobie nawzajem w głąb duszy.
~ * ~
Małżeństwo jest przygodą ponieważ nasze serca rozumieją więcej niż nasze umysły
~ * ~

W tym najważniejszym dla was dniu życzę Wam aby za 50 lat wasze uczucie było jeszcze większe a każdy spędzony razem dzień był wielkim wydarzeniem

Sumka
 
Agatko zyczę Tobie i Twojemu mezowi wszelkiego szczescia, ogromnych pokladow cierpliwosci do siebie (ja mam czasem z Tym problem  ;)) , zdrowego i slicznego malenstwa, zawsze slonca, a jesli pojawia sie chmurki to trzymajcie parasol razem w dloniach oslaniajac swoja rodzinke nawzajem, duzo, duzo zdroweczka i spelnienia marzen w swoim WSPOLNYM ZYCIU  :)  :)  :)
 
AGATATJE - OGROMNE GRATULACJE NO I PRZYJMIJ SPOZNIONE LECZ NIE MNIEJ SERDECZNE ZYCZENIA WSZYSTKIEGO NAJ- , NAJ- , NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!
No i z naszej strony: PROST OP NIEUWE KOPPEL!
 
dzieki dziewczyny :D
narazie wciaz pod wrazeniem ostatnich przezyc wiec wkleje tylko szybciutko pare fotek na poczatek :D
P1010467.jpg

P1000103.jpg

P1000216.jpg

P1010462.jpg

P1010461.jpg
 
Jejuś - Agatatie- wyglądasz - oszałamiająco- cudownie:) bardzo śliczną masz sukienkę- pięknie podkreśla Twój stan:)- mieszkanko Malego:)..i żakiecik bardzo ładnie dobrany..- Nie wiem co powiedziec..zdjęcia rewelacja;) i te figurki!! :laugh: kopia Państwa Młodych:)..Widac na Waszych twarzach szczęscie - oby ono towarzyszyłao Wam całe zycie!!!!
ps. prosimy z Klaudysią o więcej fotek:):):)
 
reklama
Do góry