reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SLUBY OGOLNIE :D

Cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przepieknie wygladaliscie, i gdybym wczesniej widziala zdjecia to zaszla bym wciaze a potem wziela slub w pelnym dostojenstwie i krasie  :)  :)  :) Gratulacje jeszcze raz! :)
 
reklama
Agatko - śliczne zdjęcia!! Widać, że dzień był cudowny!! Serdecznie gratuluję!! I jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!

I pokaż koniecznie więcej zdjęć!!
 
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Sukienka szałowa- zdjęcia rewelacja:)))
 
kolejna porcja zdjec juz niedlugo :D
dziekuje za zyczenia, a dzien byl super, buzia mi sie nie przestawala usmiechac ;D
impreza byla fantastyczna, sam slub cudny, no poprostu wszystko poszlo dobrze!
nawet z fryzjerem spokojnie rano zdarzylam, a sie denerwowalam hihi
jedynie mi teraz smutno, ze rodzinka juz pojechala sobie i tesknie za nimi.
 
Agatko super zdjęcia, super para, super sukienka i wszystko naj naj naj. I nawet prawdziwa "krakowianka" była fajowo.

Ja chcę jeszcze........!!!!!!!!!!!!! (zdjęć oczywiście)
 
Agatko ale wspaniałą miałaś kreacje....wyglądaliście cudownie...widać z Twych oczu miłość i bezgraniczne szczęście...cieszę się że udało się wszystko po Waszej myśli ... :) :) :) :)
 
Witaj Agatko-mężatko!!!! Pięknie wyglądaliście. życzę Wam, żebyście zawsze tak szczęśliwie przeżywali wszystkie chwile. Gratuluję!!! Ja i Oliś czekamy na więcej zdjęć!!!
 
kolejna porcja fotek, mam ich tyle ze nie wiem ktore wybierac hihi
to jest moje ulubione, tak fajnie na nim slonce swieci:
P1010478.jpg

potem znajde jeszcze jakies z krakowianka i moim bratem krakowiakiem
bo ta mala to siostra moja :D
nasi drozbowie, ze wzgledu na to, ze jestem w 1/4 krakowianka
;D
 
P1000100.jpg


a oto jedno z ulubionych zdjec pana mlodego hehehe, agatka, znajomy pakistanczyk i ja... zaznaczam iz agatka siedzi, taka niziutka to nie jest :D
 
reklama
tak, to bylo smieszne zdjecie, moj maly brat uparl sie na robienie fotek przy tej czaszce......

a tu ostatnia porcyjka ze slubu, pare ujec z ratusza :D
P1010456.jpg

P1010447.jpg

P1010437.jpg

 
Do góry