reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SLUBY OGOLNIE :D

Agatko - wszytkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) :) :)
Cudownie wygladacie!!przesliczna sukienka podkreslajaca Twoj stan, zakiecik tez piekny i te korale!!!!
Super!!!!
Bardzo ladnie:)
Wygladacie na szczesliwych i bardzo sie kochajacych:)))
 
reklama
dziekuje dziekuje!
tydzien temu bylismy robic zdjecia u fotografa i sukienka tylko w biuscie byla troche za mala hehehehe
 
No to ja jeszcze wtrące moje ślubne zdjęcie przed wejściem do kościółka ;D

Ślub odbył się w lipcu :)
 
woooow, fantastyczna sukienka!!!!!!!!!no sliczna poprostu! taka inna, bo ostatnio wszystko z gorsetami bylo heh
Asiu, naprawde super dobrana kiecka :laugh:
no i troche ci zazdroszcze tego slubu w lipcu, bo w styczniu fajnie, ale tak jakos.......ZIMNO!!!!
przynajmniej oryginalnie hehe
 
Ja też sie przyłączam do zachwytów nad sukienką, jest po prostu piękna !!!!!!!!!!!!!!!!! I tak pasuje do ciebie!!!!!!
 
Dziękuję dziewczyny naprawdę ;D Ja uwielbiam prostotę i takie wręcz ascetyczne kroje ubrań. Sukienka szyta przez koleżankę która jest z zawodu projektantką ubiorów. Jeszcze raz dziękuje!

Szczerze mówiąc Agatko to wolałabym ślub w styczniu, mówię poważnie!!! To był jeden z najbardziej gorących dni w zeszłym roku, ze mnie dosłownie kapało, co musiał przezywać mój mąż i faceci w garniturach to już nie wiem :D
 
hi hi, Asiu powiem ci ze ja z kolei zmarzlam w dzien slubu solidnie, normalnie sine nogi mialam w tych cienkich rajstopach, ale usmiech utrzymalam :D
na wesele poszlam juz w grubszych rajstopkach i kozakach, na zdjeciach nie widac, a mi bylo cieplo ;D
 
reklama
Do góry