reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SLUBY OGOLNIE :D

No to ja sie dołączam do ślubnych fotek, ale moje to straszne starocie ;D

negative8323214ep.jpg
 
reklama
widze, ze do slubu autobusem jechaliscie ;)
fajowe zdjecie ;D
z poczuciem humoru jak na sumke przystalo :D

my mielismy sesje zdjeciowa, pozowana, w..............piwnicy hehehe
 
Madziu , napewno tego brzusia to jeszcze nie miałaś bo go wogóle nie widać ;D Bardzo dobrze dobrana sukienka jeśli brzunio gdzieś tam jest ;D
 
Hej mężatki, strrrasznie Wam zazdroszczę tych cudnych zdjęć, sukienek, przeżyć... Ja jeszcze przed tym WSPANIAŁYM DNIEM... mam nadzieję, że w tym lub najpóźniej w przyszłym roku uda mi się dołączyć do Waszego grona... Narazie o ślubie nie ma mowy, bo dzidziuś był dla nas dużym zaskoczeniem  :) :) i nie dalibyśmy rady finansowo, ale bardzo się kochamy z moim mężczyzną (a to w końcu najważniejsze  ;D) i jak tylko staniemy trochę na nogi, to na pewno też będę mogła pochwalić się pięknymi ślubnymi fotkami  ;D

Duże buziaki dla wszystkich szczęśliwych mężątek i panienek  ;D
 
na pewno bedzie cudnie!!! :laugh:
my juz wiedzac o dzidzi planowalismy slub na lato, w Polsce, ale mieszkajac na "obczyznie" jednak lepiej byc malzenstwem, praktyczniej :D
dlatego zrobilismy mala impreze w styczniu, ale i tak bylo super, bo w koncu sukienka taka jak chcialam i rodzinka przyjechala ;D
tylko jak pisalam, bylo.........brrrr zimno

planujemy tylko zrobic poprawiny wesela latem, polaczone z "prezentacja" nowego czlonka rodziny :laugh:
 
My z moim facetem na początku bardzo chcieliśmy aby ślub był przed pojawieniem się naszego chyba synka :), ale z czasem stwierdziliśmy, że ważniejsze będzie mieszkanko, bo wcześniej mieszkaliśmy w wynajętej 20 metrowej kawalerce.
Teraz dużo wiekszego mieszkania nie mamay, bo to tylko 32 m2, ale własne.. no prawie, bo na hipotekę kupione.. :) ale to prawie jak własne.. i przynajmniej 2 pokoje.
No i w taki sposób spłukaliśmy się totalnie.. koszty notarialne, przeprowadzka zakup pralki i takie tam pierdoły... dlatego ślub musi jeszcze poczekać... ale mam nadzieję, że juz niedługo ;D
 
Madziu niestety żyjemy w kraju gdzie nawet własne mieszkanie jest luksusem, na który z męzem będziemy musieli jeszcze poczekać :) Dlatego nie martw się wszystko w swoim czasie :))
 
reklama
My tak jak pisałam nasze kupiliśmy na kredyt 30 lat po 250 zł rata :)
No i ciasne, bo tylko 32m ale za to nasze :)

Trzymam paluchy Asiu żebyście Wy na Wasze gniazdko nie musieli zbyt długo czekać :)
Wszędzie dobrze, ale we własnym domku najlepiej ;)
 
Do góry