reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej
Cieszę się ze mogę być z wami. To mój pierwszy cykl starań. Razem z mężem wiemy ze to nie będzie prosta droga. Narazie żadnych objawów nie mam a za tydzień planowo powinnam dostać okres. Liczę na to ze jednak @ nie nadejdzie a ja również będę mogła zrobić test:) Pozdrawiam
Witaj i trzymam kciuki...
 
reklama
Hej, jestem tu nowa, od lipca biorę clostilbegyt, w pierwszym cyklu zapowiadało się dobrze bo w 6 dc miałam 12 mm pęcherzyk ale niestety miesiączka przyszła i to dopiero po 45 dniach (pcos) co oznacza że owulacji raczej nie było, teraz w tym cyklu byłam w 9 dniu na monitoringu i okazało się że mam pęcherzyk 8 mm... Lekarz powiedział że to raczej za mało żeby coś z tego było, jutro idę na kolejny monitoring w 13 dc i zobaczymy czy w ogóle jest na coś szansa
Hej a może jednak się uda, spokojnie będzie dobrze...
 
Macie jakieś doświadczenia z testem Bobo Test Duo? Miałam jeszcze jeden i wczoraj wieczorem zrobiłam. Jak to ja haha. Nie wiem czy ta druga kreska jest wgl poprawna, chyba nie bardzo, co? Zmnienilam troche kontrast na zdjęciu, bo mam strasznie mocne światło w mieszkaniu dzisiaj :)
Pati spokojnie, jak robić test przed terminem @ to z porannego moczu...
Poczekaj do wtorku...
 
Część Dziewczyny [emoji846] czy mogę do Was dołączyć? Jestem po pierwszym cyklu starań. Nieudanym. Zamówiłam sobie testy owulacyjne i w tym cyklu będę działać już z nimi. Zobaczymy czy się polubimy. To był dopiero nasz pierwszy cykl starań, a ja oczywiście już sobie wykręciłam że jestem w ciąży. Jak przyszła @ to się mega rozczarowałam. Nie wiem jak dam radę nie zwariować w kolejnych cyklach. Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w noc poślubną. Więc starań wielkich nie było. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się nie zabezpieczać i bum. Ciąża. Jestem mamą dkp. Być może dlatego mam nieregularne cykle. Czy macie jakieś rady? Co do testów? I w ogóle?
Trzymam kciuki za Was wszystkie. Zobaczmy szybciutko dwie kreski na teście [emoji846]
Screenshot_20190907-073349.jpeg
 
Część Dziewczyny [emoji846] czy mogę do Was dołączyć? Jestem po pierwszym cyklu starań. Nieudanym. Zamówiłam sobie testy owulacyjne i w tym cyklu będę działać już z nimi. Zobaczymy czy się polubimy. To był dopiero nasz pierwszy cykl starań, a ja oczywiście już sobie wykręciłam że jestem w ciąży. Jak przyszła @ to się mega rozczarowałam. Nie wiem jak dam radę nie zwariować w kolejnych cyklach. Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w noc poślubną. Więc starań wielkich nie było. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się nie zabezpieczać i bum. Ciąża. Jestem mamą dkp. Być może dlatego mam nieregularne cykle. Czy macie jakieś rady? Co do testów? I w ogóle?
Trzymam kciuki za Was wszystkie. Zobaczmy szybciutko dwie kreski na teście [emoji846]Zobacz załącznik 1019942
1 cykl :) ale tak to jest ,jak za 1 razem udało się bez starania ,to człowiek myśli ,że 2 razem będzie tak samo ,no My tu raczej te które ,nie miały tego szczęścia że za 1 się udało ,ale trzymam kciuki za Ciebie
 
Część Dziewczyny [emoji846] czy mogę do Was dołączyć? Jestem po pierwszym cyklu starań. Nieudanym. Zamówiłam sobie testy owulacyjne i w tym cyklu będę działać już z nimi. Zobaczymy czy się polubimy. To był dopiero nasz pierwszy cykl starań, a ja oczywiście już sobie wykręciłam że jestem w ciąży. Jak przyszła @ to się mega rozczarowałam. Nie wiem jak dam radę nie zwariować w kolejnych cyklach. Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w noc poślubną. Więc starań wielkich nie było. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się nie zabezpieczać i bum. Ciąża. Jestem mamą dkp. Być może dlatego mam nieregularne cykle. Czy macie jakieś rady? Co do testów? I w ogóle?
Trzymam kciuki za Was wszystkie. Zobaczmy szybciutko dwie kreski na teście [emoji846]Zobacz załącznik 1019942

Ja właśnie próbowałam robić testy owulacyjne ale albo ja nie umiem go odczytać albo nic z tego. Testy pobiłam przed planowaną owulacja i rzekomo w trakcie ale kreska była coraz słabsza. Wiec dałam sobie spokój. Tez jestem w pierwszym cyklu i zobaczymy co z tego będzie.
 
Część Dziewczyny [emoji846] czy mogę do Was dołączyć? Jestem po pierwszym cyklu starań. Nieudanym. Zamówiłam sobie testy owulacyjne i w tym cyklu będę działać już z nimi. Zobaczymy czy się polubimy. To był dopiero nasz pierwszy cykl starań, a ja oczywiście już sobie wykręciłam że jestem w ciąży. Jak przyszła @ to się mega rozczarowałam. Nie wiem jak dam radę nie zwariować w kolejnych cyklach. Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w noc poślubną. Więc starań wielkich nie było. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się nie zabezpieczać i bum. Ciąża. Jestem mamą dkp. Być może dlatego mam nieregularne cykle. Czy macie jakieś rady? Co do testów? I w ogóle?
Trzymam kciuki za Was wszystkie. Zobaczmy szybciutko dwie kreski na teście [emoji846]
Witaj :) ja w pierwszą ciążę też zaszłam bardzo szybko (za drugim cyklem). Teraz 4 cykl starań i czekam żeby testować. Jeśli chodzi o rady to przy tym że jesteś kp i cykle są nieregularne jak najbardziej polecam testy owulacyjne. Ja spróbowałam w tym cyklu pierwszy raz bo moje cykle są z reguły krótkie (ale wahają się między 24-29 dni) i nie wiedziałam tak na prawdę kiedy mam owualcje a pokazały ja inaczej niż kalendarzyk (korzystam z flo). I lepiej kupuj stacjonarnie niż na allegro. Ja polecam te z domowego laboratorium.
 
Ja właśnie próbowałam robić testy owulacyjne ale albo ja nie umiem go odczytać albo nic z tego. Testy pobiłam przed planowaną owulacja i rzekomo w trakcie ale kreska była coraz słabsza. Wiec dałam sobie spokój. Tez jestem w pierwszym cyklu i zobaczymy co z tego będzie.
A może miałaś cykl bezowulacyjny? Z jakiej firmy używałas testów?
 
Niestety dzisiaj już nie było żadnego pęcherzyka, ale zwiekszylismy dawkę clostilbegytu do 2x dziennie, więc może tym razem coś urośnie ładnego. Nic tylko czekać na kolejny cykl
 
reklama
Do góry