reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak a propos wpadek.... Twoja koleżanka Spark jeszcze kiedyś podziekuje Bogu lub komukolwiek w kogo wierzy za cud jaki właśnie w niej powstaje. Sama do tego dojrzeje.
Powiem Wam szczerze że mój synek też nie był planowany. Znaliśmy sie z M. Jakies 3 miesiące i w momencie gdy dowiedziałam się o ciąży nie było radości,przede wszystkim byl strach. Radosc przyszla dopieo później, teraz dziękuję Bogu i losowi że go mam.
Gdybym wiedziała że takie będą trudności , zaczelabym starania już dawno.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
dokladnie, ciaza to cos cudownego i mysle, ze ta laska jak poczuje ruchy lub jak juz urodzi to szczerze maluszka pokocha :)
 
reklama
Przed owu rośnie gwałtownie, powinien być chyba wzrost 3 dni z rzędu o ile się nie mylę? U mnie póki co nie rośnie, więc owu się nie zbliża :)
Rośnie po owu[emoji4]
Metoda objawowo termiczna zakłada, że owu jest w dniu szczytu śluzu i po niej przez kolejne 3 dni temperatura jest powyżej temp. z 6 dni przed owulacją. Skok temp. powinien być o min. 0,20 stopnia. Ale często temp. rośnie powoli a owu i tak występuje.
Ale z tymi 6 dniami to nie zawsze wychodzi
Trzeba poobserwować kilka cykli i wtedy już wiadomo co i jak[emoji106]
 
nie zawsze ciąża jest planowana ale prawie zawsze juz jak są juz pierwsze ruchy i juz jak dzidziuś się urodzi wszytko się zmienia. Niesprawiedliwe jest to ze niektóre pary które bardzo pragną dziecka starają się leczą i długo nic a to tez przeżywa się bardzo a są przypadki ze jest wpadka a potem na śmietnik dziecko
 
@Martaldz fajnie, że idziesz na terapię :-) osobiście jestem bardzo zadowolona, że ludzie przestają postrzegać psychologów i psychiatrów jako zło konieczne i to dla ludzi z ciężkimi chorobami psychicznymi. Coraz więcej ludzi chodzi na terapię nie tylko po to, by wyjść z depresji, lęku itp, ale po to, by się rozwijać. To naprawdę super, jest też zresztą taka akcja Mam terapeute, dzięki której, moim zdaniem, wiele ludzi się otworzyło na terapię i zaczęło o tym głośno mówić, przyznawać się. Ja też uważam, że powinnam iść na terapię, uświadamiamy sobie jakie mam problemy i poniekąd skąd się wzięły, ale sama ich nie potrafię przepracowac. No, ale w chwili obecnej nie stać mnie na terapię :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
28dc Choć zawsze cykle 24-25 dniowe. Poprzedni cykl tez dwa dni spóźnione jak nigdy. Tylko teraz żadnych objawów małpy..
No cóż robie sobie nadzieje.
Moze tym razem to twoj szczesliwy cykl &&&&
U mnie dzis 23dc /31dni takze jeszcze 7 dni nadzieji :-D mam kupione dwa testy to jeden moze sobie zrobie we wtorek rano a kolejny jak wrazie@ nie przyjdzie o czasie a co tam po to te testy sa by z nich korzystac :-)
 
reklama
Do góry