reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

no ja już po grzebaniu w nochalu, wynik w ciągu 24h, ale kwarantanna już nałożona do 9.12 😩
Ja mam test jutro. Od poniedziałku nie mogę zbić sobie temperatury poniżej 38, i od trzech dni ciągiem bóli mnie głowa.
Obie z córką mamy też kaszel, a z racji tego że Gabrysia ma kwarantannę po kontakcie chorym to dziś dostałyśmy skierowanego na test.
Może to zwykła grypa, ale przekonamy po testach.
U nas na szczęście wymaz z gardła.
Miałam już robiony i z gardła i z nosa i ten z gardła mniej dokuczliwy.
 
reklama
Mam taki głupi nastrój jeśli chodzi o starania w tym mieisącu, ze nawet bym chciała fałszywy cień zobaczyć. Nie wiem po co, chyba, żeby już cokolwiek się zmieniło, a nie tylko vizir.
Mnie podnosiło zrobić test ciążowy o 2 w nocy, obudziła mnie temperatura i dreszcze i zanim leki zaczęły działce nie mogłam znów zasnąć i postanowiłam sprawdzić.
Okres mam mieć planowo w piątek test miałam o czułości 25 i też zobaczyłam tylko biel
 
Ostatnia edycja:
Mnie podnosiło zrobić test ciążowy o 2 w nocy, obudziła mnie temperatura i dreszcze i zanim leki zaczęły działce nie mogłam znów zasnąć i postanowiłam sprawdzić.
Okres mam mieć planowo w piątek test miałam o czułości 25 o też zobaczyłam tylko biel
Może do piątku coś się zmieni... trzymam kciuki :)
Ja mam jeszcze 10 dni do terminu okresu i już głupie myśli w głowie się pojawiają
 
Ja mam test jutro. Od poniedziałku nie mogę zbić sobie temperatury poniżej 38, i od trzech dni ciągiem bóli mnie głowa.
Obie z córką mamy też kaszel, a z racji tego że Gabrysia ma kwarantannę po kontakcie chorym to dziś dostałyśmy skierowanego na test.
Może to zwykła grypa, ale przekonamy po testach.
U nas na szczęście wymaz z gardła.
Miałam już robiony i z gardła i z nosa i ten z gardła mniej dokuczliwy.

Ja się zaczęłam źle czuć w sobotę, potem było coraz gorzej. Mam mega kaszel i duszności. Niby jestem zaszczepiona dwiema dawkami, niby praca zdalna, niby nigdzie nie chodzę za dużo, ale w wekeend byłam na wyjeździe służbowym, dużo ludzi z pracy. Też wszyscy szczepieni, po takich szybkich lizakowych testach z Niemiec - bo taki był wymóg wyjazdu. No ale wolałam sprawdzić, żeby nie było że kogoś naraziłam
 
reklama
Do góry