reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej wlasnie przepisano mi duphostan, proszę powiedzcie mi jak się go stosuje bo nie do końca zrozumiałam, od dnia owulacji czy dzien po owulacji?

Najlepiej zapytaj lekarza jeśli nie zrozumiałaś, bo różnie lekarze zalecają, jedni od któregoś dnia cyklu, inni od któregoś dnia po owulacji.
 
reklama
Hej wlasnie przepisano mi duphostan, proszę powiedzcie mi jak się go stosuje bo nie do końca zrozumiałam, od dnia owulacji czy dzien po owulacji?
Nie ma jednej zasady... Mi raz lekarka kazała wziąć 2 dni po potwierdzonej owulacji i raz ta sama kazała w dniu potwierdzonej owulacji... A następne miesiące w ogóle zabroniła brać... Najlepiej zapytać swojego lekarza 🙂
 
No właśnie tu jest pies pogrzebany, że nie wiem dziś 47dc 🙈
Bez nasze ciągłe zawirowania chorobowe nie dałam rady zrobić w tym miesiącu porządnego monitoringu :(

A z innych objawów nie wiem czym miałabym się sugerować bo większość i tak nic nie znaczy. Miałam iść jutro na krew, ale jestem przeziębiona więc nie wiem czy ma to sens :/ chyba zobaczę rano jak wstanę
Jezzzzuuu, 47 dni?! Ja ostatni miałam 33 dni przy standardowym 28-30 i myślałam, ze ocipieje 😳
 
reklama
Do góry