reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, wróciłam na sekundę na wątek, bo już się zadomowilam na czerwcowych mamach. W związku z tym mam pytanie- czy któraś dziewczyna z Poznania miałaby ochotę na testy owulacyjne (6 szt. z domowego Laboratorium) i jakieś 60% opakowania niepokalanka? Ja nie skorzystam w najbliższym czasie, a szkoda, żeby się zmarnowały.
 
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓
 
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska 😓. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. 😓 Tak się boje, że znów nic z tego 😓

To wątek dziewczyn które starają się o ciążę, jakim cudem mają więc wiedzieć czy ciąża rozwijała się poprawnie skoro w niej nie były? Jest tu masa wątków o becie, można też założyć własny.
Pierwszy wynik bety mówi, że jesteś w ciąży, zrób drugi po 48h - jak urośnie min. 66% to jest w porządku
 
To wątek dziewczyn które starają się o ciążę, jakim cudem mają więc wiedzieć czy ciąża rozwijała się poprawnie skoro w niej nie były? Jest tu masa wątków o becie, można też założyć własny.
Pierwszy wynik bety mówi, że jesteś w ciąży, zrób drugi po 48h - jak urośnie min. 66% to jest w porządku
No i po co te złośliwości. Lepiej Ci ? 🤗. Wiem, że betę muszę powtórzyć i wiem jaki powinien być przyrost. Pytałam czy ktoś miał taką sytuację. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie komentuj.
 
No i po co te złośliwości. Lepiej Ci ? 🤗. Wiem, że betę muszę powtórzyć i wiem jaki powinien być przyrost. Pytałam czy ktoś miał taką sytuację. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie komentuj.

Ty też nie masz tu nic mądrego (odnośnie starań) do powiedzenia, a jednak nie mogłaś sobie odmówić 🤦‍♀️
 
Ty też nie masz tu nic mądrego (odnośnie starań) do powiedzenia, a jednak nie mogłaś sobie odmówić 🤦‍♀️
A nie pomyślałaś o tym, że którakolwiek z dziewczyn może się starać o 2 lub kolejne dziecko i miała podobną sytuację. Po prostu chciałaś się przyczepić do czegoś i to zrobiłaś . Gratuluję ,mam nadzieję, że na sumieniu i w sercu lżej 🤗 Pozdrawiam
 
A nie pomyślałaś o tym, że którakolwiek z dziewczyn może się starać o 2 lub kolejne dziecko i miała podobną sytuację. Po prostu chciałaś się przyczepić do czegoś i to zrobiłaś . Gratuluję ,mam nadzieję, że na sumieniu i w sercu lżej 🤗 Pozdrawiam

Nie pomyślałam bo uwaga - czytałam regulamin ;)
Zrozum, że są tu dziewczyny z problemami, starające się latami o ciąże, serio one po kolejnym zobaczeniu białej kreski czy poronieniu nie mają ochoty dywagować nad Twoją ciążą. I wcale nie jest mi lżej, jest mi głupio że dorosłą kobietę, która ma wychowywać kolejnego człowieka trzeba uczyć taktu i czytania ze rozumieniem

Bez odbioru, poradę konkretną, zgodną z wiedzą medyczną też uzyskałaś
 
reklama
Witam Was wszystkie !
Przychodzę do Was z nurtującym mnie pytaniem.
Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł bladzioch, popędziłam od razu na betę a ona wynosi 30,020.
Wydaje mi się ona bardzo niska [emoji29]. Robiłam test ciążowy 4 dni wcześniej, ale był negatywny. Czy któraś z Was miała tak niską betę i ciąża rozwijała się poprawnie ? Jutro idę na kolejną betę, żeby sprawdzić przyrost , ale nie mogę już wytrzymać z tej niewiedzy. [emoji29] Tak się boje, że znów nic z tego [emoji29]

Skoro wiesz, ze musisz zrobić przyrost i on Ci może wskazać czy ciąża na ten moment rozwija się prawidłowo to napewno wiesz tez, ze wartość bety zależy od tego jaki czas po zagnieżdżeniu została wykonana. Inna będzie wartość wykonana 2 dni po, inna tydzień po. Twoja beta świadczy po prostu o ciąży i to dość świeżej. Tyle. Dziewczyny które robiły betę baaardzo wcześnie miały nawet niższe wartości niż Ty. Normalne. Nic to nie znaczy. Nikt Ci nic nie wywrozy z tego jednego wyniku, ale to już wiesz. Gratuluje i powodzenia [emoji6]
 
Do góry