reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

ola ja brałam wit B6.

dziewczyny zejdźcie z niej!! ja brałam 150 mg / dobrę, sorry ale jak BYK jest napisane na ulotce owej witaminy, że można brać do 200 mg / dobę ale nie więcej!
czyli co, na ulotce piszą głupoty????? nie brałam sobie tego jak chciałam tylko stosowałam się do ulotki! :wściekła/y:


Dzięki Karola! Ja dziś rano wzięłam tylko 50 mg, ale myślę żeby wziąć jeszcze 2 kolejne tabletki - po prostu nie brać 3 na raz, tylko rozłożyć sobie to na cały dzień. A Ty jak brałaś? I jeszcze mam jedno pytanie - przez jak długi czas brałaś wit B6 żeby pozbyć się plamień?
 
reklama
Witam w piękny słoneczny dzionek!!!

olapalo może to rzeczywiście dobry pomysł rozłożyć to na 3 dawki. Może wtedy wątroba nie będzie bolała. Jak mogę Ci coś doradzić, to żebyś dodatkowo brała suplement witamin B complex. Bo przyjmowanie samej witaminy B6 zaburza wchłanianie innych witamin z tej grupy. A potrzebujesz ich jak się starasz;-). Ja też się pozbyłam plamień dzieki Magnez+ B6 tylko, że ja mam witaminki dla starających się a tylko magnez dodatkowo brałam.

Ja znów zatestowałam i znów jedna kreseczka. Troche się mi ten cykl wydłuży bo powinnam dostać @ jutro a tempka dalej wysoka. Chyba że jutro nagle opadnie. No i zero plamień! Hurrrrraaaaa:-)!!!
 

Dzięki Karola! Ja dziś rano wzięłam tylko 50 mg, ale myślę żeby wziąć jeszcze 2 kolejne tabletki - po prostu nie brać 3 na raz, tylko rozłożyć sobie to na cały dzień. A Ty jak brałaś? I jeszcze mam jedno pytanie - przez jak długi czas brałaś wit B6 żeby pozbyć się plamień?

ola no na raz to ja ich nie brałam :-D

pierwsze 3 dni brałam, 2x dziennie, rano i wieczorem, potem zaczęłam 3 dziennie, rano, w południe i wieczorem. Ale często zapominałam brać tej popołudniowej dawki :zawstydzona/y: więc w praktyce wychodziło tak, że raz brałam 2 x dziennie, potem 3 x dziennie kilka dni, potem znów zapomniałam i było 2 x dziennie, i tak cały cykl. Plamienie w tym cyklu przyszło jak w zegarku ale trwało tylko 2 dni (a wcześniej trwało 4-8 dni).

W nastepnym cyklu (to był luty) brałam 2 x dziennie (rano i wieczorem) bo i tak bym zapominała brać w południe więc sobie darowałam :-D

nie brałam cały cykl bo mieliśmy wtedy wypadek samochodowy i wyladaowałąm na tydzień tydzień w szpitalu z połamanym nosem, pękniętym oczodołem (i teraz wychodzą też kolejne urazy, co wizyta to "ciekawsza" diagnoza) :-(

po powrocie ze szpitala brałam wit B6 dalej i o dziwo w tym cyklu plamień nie było wcale i do tego miałam pierwszą od sierpnia OWULACJĘ :D

później wit B6 skończyła mi się i brałam Magnez i B6, zdecydowanie mniej tam było B6 niż w samej B6 ale plamienia już nie powróciły. :tak:

żabucha ja dziś dałam się namówić i też zatestowałam, wynik oczywiście taki jak myślałam czyli I krecha :)
który cykl bierzesz niepokalanek? dziewczyny ze staraczek listopadowych pisały kiedyś, że niepokalanek może wydłużyć ciut cykl.
 
karola to moj trzeci cykl z niepokalankiem. Jesli @ nie przyjdzie jutro to najpozniej w sobote powinna zawitac. Nie mialam nigdy dluzszej fazy lutealnej niz 14 dni.

emaliA gdzie Ty sie podziewasz?
 
emalia82 - ja zafasolkowana ale "na sucho" tzn chyba jako jedna z niewielu nie piłam żadnych ziółek ani nie brałam żadnych wspomagaczy.

Przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
 
a ja dziś znów mam jakieś dziwne plamienie, trochę większe niż w poniedziałek, ale nadal na @ to nie wygląda (wczoraj nie bylo nic) i też zupełnie nie mam żadnego bólu brzucha ani pleców, a to przy okresie u mnie norma

chyba zwariuje przez ten brak wiedzy, na którym etapie jestem (jednego się nauczyłam przez ten miesiąc - już nigdy nie będę rezygnować z mierzenia temperatury, bo przez ten mój pomysł, teraz zupełnie nie wiem nic :-( i tyle wyszło z tej mojej próby "wyluzowania")
 
reklama
A ja już bym chciała żeby też przyszła jeśli ma przyjść :sorry2: nie mam żadnych bóli, nic, ciągle czekam:dry: Ciekawe czy ten jednodniowy spadek u mnie był faktycznie spowodowany spaniem bez kołdry, czy może to był spadek przed owu? Zobaczymy...
 
Do góry