reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Conti mi jednego dnia też spadła na 36,6 ale już następnego wróciła na 37 także jeszcze jest szansa prawda? Przynajmniej ja sobie tak mówię. Także trzymam kciuki za Ciebie i za siebie.
 
reklama
Madzia&Lena, Conti &&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze testowanko jutrzejsze :-)
Ja powoli przenoszę się na marcówki, ale tak nieśmiało, bo miałam weekend grozy. Plamiłam i już myślałam, że dzidzia się rozmyśliła a poszłam dzisiaj na IP i okazało się, że z fasolką ok, ale krwiaczek mi się zrobił i stąd plamienia. Idę jutro po zwolnienie i będę odpoczywać, żeby się krwiak jak najszybciej wchłonął...

Bóle mogą świadczyć zarówno o @ jak i o ciąży;-) więc nadzieja jak najbardziej na miejscu!!!

Dziewczyny za Was wszystkie ogromne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za testujące! :-D

Dawki leków / suplementów powinno się dobierać ściśle wg wskazań lekarza lub porady farmaceuty, a nie dlatego "że ktoś na forum napisał". To jest niepoważne. :baffled:

Makota, wg ulotki nie przekroczyłam dawki - napisane jest, że dopiero przy 200mg branym przez 30 dni następuje uzależnienie.
 
OneMoreTime trzymam kciuki za powodzenie!

Ja jednak nie testowałam.. tchórz.
I temperatura powoli spada więc chyba nawet nie ma sensu. Wolę dostać @ niż zobaczyć I , bo taki widok mnie bardziej rozczaruje.
 
Powtórzyłam test i niestety znów tylko jedna kreska. Już naprawdę nie wiem co mi jest. Po wczorajszych porannych plamieniach śladu nie ma. Więc nie ma ani ciąży, ani @, a to już 43 dc.
 
Cześć kochane

Conti albo to było plamienie śródcykliczne i @ przyjdzie albo to była implantacja... Trzeba czekać;-). Ja trzymam za Ciebie kciuki!

OneMoreTime zdrowej ciąży życzę! Odpoczywaj w domku.

Z niecierpliwością czekam na dzisiejsze testowanka!!! Trzymam&&&&&&&&&&&&za wszystkie staraczki!!!

Ja dzisiaj zatestowałam. Jedna kreseczka:-(. Termin @ w czwartek. Wiem, że mam jeszcze czas i to nie musi byc ostateczny wynik. Aczkolwiek czuje po sobie, że chyba jednak @ nadejdzie i powoli przenoszę się do lipcówek. Testowałam też 7 i 9dpo ;-):-)! Wiem, wiem...nie powinnam ale musiałam, dla własnego wewnętrznego spokoju.
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem Was dziewczyny! też nigdy nie wytrzymywałam z testowaniem do dnia @ bo mnie emocje rozsadzały - ale tak naprawdę brak @ w terminie to jedyny pewny (w miarę) wyznacznik do zatestowania, więc życzę Wam i dużo cierpliwości (bo mi jej zawsze brakuje) i obyście nie dostały @!
Conti a może przesunęła Ci się owulacja i stąd takie opóźnienie i wtedy na test może za wcześnie jeszcze? Trzymam && za II na kolejnym teście!
 
chyba rzeczywiście ostatnia nadzieja, że to wczorajsze plamienie to implantacja (ten wczorajszy spadek temp. też by na to pasował), ale to by oznaczało, że owulacja przesunęła się o jakieś 18 dni, więc nie wiem na ile to możliwe - cóż nadzieja zawsze jeszcze jakaś jest, choć minimalna
gorzej jeśli to jakieś zawirowania hormonalne, bo to znów może spowodować kolejne problemy w naszych staraniach, a czasem mi już na prawdę siły do tego brakuje... :-(

no nic, na razie czekam, gdyby to była implantacja to chyba dopiero warto w przyszłym tygodniu testować, bo wcześniej pewnie marna szansa żeby coś wyszło
 
reklama
Ja jednak nie testowałam.. tchórz.
I temperatura powoli spada więc chyba nawet nie ma sensu. Wolę dostać @ niż zobaczyć I , bo taki widok mnie bardziej rozczaruje.


Mam dokładnie tak samo - dlatego zawsze odwlekam testowanie ile tylko się da :sorry: Poza tym nie ma sensu testować przed terminem @, bo nawet jeśli będą II, to niestety @ i tak może przyjść, a wtedy rozczarowanie jest o wiele większe...


Powtórzyłam test i niestety znów tylko jedna kreska. Już naprawdę nie wiem co mi jest. Po wczorajszych porannych plamieniach śladu nie ma. Więc nie ma ani ciąży, ani @, a to już 43 dc.

Cotni, zapodaj swój wykres tempek :-D
 
Do góry