reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Hej kochane,
Fuma witaj wśród czerwcówek! My idziemy równo w tym miesiącu. Obie dzisiaj 18dc:-). Tylko, że się nie starałam w tym miesiącu i teraz tylko czekam na @.
Karotka w Anglii pogoda tez nie rozpieszcza. Ale dzisiaj akurat nie pada. Ja dzisiaj rybkę chyba zrobię albo nadziewane bakłażany.
Tesiak moja córa też długo była na cycu. Trochę ponad 2 lata. Sama w pewnym momencie już nie chciała. Ale pokarm to miałam jeszcze długi czas. Teraz mi wrócił ale lekarka powiedziała, że wyniki mam ok i widocznie taka moja uroda.
 
reklama
Mnie dziś bolą(?)sutki, podbrzusze mnie ciągnie i jestem mega śpiąca. :confused: Miała tak, któraś z Was po odstawieniu tabletek? Bo na nie zrzucam winę tych dolegliwości.
 
żabucha oj,angielska pogoda już w ogóle mogłaby mnie wpędzić w depresję :-D:-D Tak poza tym,to miałaś rację z tymi moimi kropelkami.To jest niepokalanek.:-):-) Czyli....wszystko zmierza ku lepszemu.:-D No nic,idę szybko zrobić sobie bułeczki jakieś,bo śniadania jeszcze nie zjadłam :szok::szok:,no i muszę pędzić do urzędu szybko..więc wizyta w sklepie mnie nie ominie.:-)
Ok,nie przynudzam,idę jeść i przyodziać się w coś a'la strój z Armii Zbawienia i ruszam w deszcz...:-)
 
karotka dzięki za dobre słowo:) U nas teraz długi weekend więc większość leniu****e;) Niestety nie mój m, w tym tygodniu właśnie tylko wczoraj i dzisiaj pracuje i to na drugiej zmianie:/ Ja obecnie nie pracuje i nie studiuję ale raczej się nie nudzę przy moim Dwulatku. W niedziele też odprawiamy urodziny więc jest co robić;) Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze przytulanie:)
żabucha dajesz mi nadzieję, dziękuję:) właśnie chciałabym uniknąć odstawiania na siłę i mam nadzieję że wkrótce Franek sam zrezygnuje.
makota ja nie pomogę bo nie mam doświadczenia.

A u nas dzisiaj pogoda nie najgorsza. Co prawda szałowo ciepło nie jest bo temp kręci się koło 14 stopni ale słonko prześwieca:)
Co planujecie na Dzień Dziecka?
 
Witam i ja. U nas jest pochmurnie ale słoneczko zagląda :)

Tesiak- witaj witaj
Fuma- witaj. Jeszcze nic straconego. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
Karotka- ja chyba dzisiaj spaghetti zrobie bo dzieci lubią a jeszcze mam siostrzenice na służbie więc będzie najszybciej :)
Żabcia- witaj kochana :)
Makota- a który to dzień cyklu?
 
emaliaja wczoraj już właśnie o tym pisałam :-) Wtedy będzie wszystko przejrzyście.
W sumie też mogłam zrobić spaghetti,ale kupiłam już te pieczarki,więc zrobię pulpety albo sznycle.;-)
W urzędzie stałam chyba z 45 min...:wściekła/y::wściekła/y: W nagrodę kupiłam sobie truskaweczki.
 
reklama
emalia czekaj,bo się pogubię :-D ty tam wpisałaś 2 daty,to testowanie czy spodziewana @?? :-) Sorki,ale po prostu nie wiem,czy mam wpisać tam datę spodziewanej @,czy datę kiedy chcę testować.
:-D
 
Do góry