reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

aaa mam,już wiem,ślepa jestem i w dodatku blondynka :-D

Termin @ Termin Testowanka

EMALIA82- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06


Wpisałam tak,bo ze względu na nieregularne cykle,nie łudzę się na testowanie przez spodziewaną @. Chociaż być może też nie wytrzymam wcześniej.
 
reklama
Karocia- he he:-D to jest nas już dwie

Dziewczyny dopisujcie się albo podajcie daty to bede uzupełniać.

Edit; dopiero się skapnęłam ,że podałyśmy tą samą date testowania.
Mam nadzieje że ten cykl mi nie wytnie znowu numeru i się nie przeciągnie :)

Termin @Termin Testowanka

EMALIA82- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja się dopisuje na początek lipca, póki co na 11.07 a potem skorygujemy.
Ja mam dzisiaj wolne, ale godzinę temu dostałam wiadomość, że jedna z moich koleżanek z pracy ( pracuję w klinice medispa) zmarła dziś nad ranem:-:)-:)-(. Miała raka, paskudnego, nieuleczalnego. Zachorowała rok temu. Miała 37 lat i osierociła 2,5-letniego synka i 8-letnią córeczkę:-(. Nie mogę się otrząsnąć po tej wiadomości. Nie dociera do mnie. I nie mogę sobie wybaczyć, że miałam do niej zadzwonić i się tak ociągałam, że nie zdążyłam...
Zaraz idę na spacer i potem wezmę się za gotowanie kolacji, bo muszę się czymś zająć. Nie wyobrażam sobie co teraz przeżywa jej mąż...
 
żabucha to bardzo przykre...:-( Ściskam cię mocno. Nie wiem,co mogłabym jeszcze w takiej sytuacji napisać...TULĘ MOCNO!!!!
emalia a no wyszedł ten sam dzionek testowania,boo... widzisz,u mnie też ostatnio cykle są BARDZO nieregularne i długie,więc ja nie wiem tak na dobrą sprawę,kiedy @ miałaby przyjść...ale zakładam cały czas cykl 28-dniowy,czyli taki,jaki zawsze miałam,no i z tego wychodzi mi @ na 17.06. Zobaczymy...no i podświadomie liczę na działanie tych kropelek.:-p
Uff,obiadek zrobiony. P. będzie dopiero wieczorkiem,więc nie chce mi się już teraz obierać ziemniaków.:-D:-D:-D
 
Żabciu- tule mocno. To straszna tragedia.
Karocia- jakie kropelki?

Termin @Termin Testowanka

EMALIA82- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
żabucha- .............. 11.07
 
emalia takie niemieckie kropelki mi gin kazał brać..AGNOLYT się wabią,no i tu już żabucha pisała,że to niepokalanek- więc to właśnie to biorę :-)
 
Żabucha strasznie mi przykro. Taka młoda osoba :-(

A ja cos czuję, że jednak w maju się nie udało (zresztą yo żadna nowość), więc pewnie zawitam u Was na stałe i mam nadzieję, że nie zepsuję Wam listy testowań kolejnym negatywnym testem :tak:
 
czesc dziewczynki, pozwolicie, ze sie dolacze? :)
rowniez mam nadzieje, ze czerwiec bedzie dla mojej rodzinki szczesliwmym miesiacem gdyz zdecydowalismy sie na druga dzidzie:) mamy synka, ktoty ma 2 latka i 3 miesiace i w sumie jakos tak sam sie splodzil wiec teraz pierwszy raz w zyciu tak na powaznie bedzie hehe. w zeszlym cyklu najprawdopodobniej mialam wczesna ciaze biochemiczna bo 2 dni po terminie zrobilam test i po 5 min pokazala sie blada druga kreska. za dwa dni z rana juz nie bylo II i wieczorem dostalam okres. zdazylam sie juz wtedy do gina umowic ale i tak ide w srode na kontrole.

zabucha ja jak slysze takie historie to wymiekam :/ zaraz plakac mi sie chce i nie moge myslec o niczym innym. cos potwornego!!!

aha

Termin @Termin Testowanka

EMALIA82- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
żabucha- .............. 11.07
beti - 18.06 18. 06

karotka wiec nie znasz przyczyny tak glugich cykli (cyklow?)? no bo dziwne, ze kiedys wszytsko ok a teraz az tyle dni to trwa.
emilia a wy juz trzecia dzidzia jesli dobrze widze? mnie w domu byla nas trojka wlasnie :)
moniqa a twoja jaka jest historia? wszystko ok i jakos dzidzia nie chce wyjsc czy cos jest na rzeczy?
 
reklama
Beti1986 czy u nas OK to nie wiem, na razie do tych sześciu miesięcy po prostu się staramy. Ponoć zdrowej parze średnio od tylu do roku to zajmuje (tak gdzieś wyczytałam). Później zaczniemy się martwić... chociaż już teraz wpadam w desperację widząc jedną kreskę...

Teraz też już mam wszystkie objawy nadchodzącej @. Podejrzewam, że ten cykl zaraz się skończy (będzie na pewno krótszy niż 28 dni) tak więc dopiszę się do listy jak tylko rozpocznie się nowy, piąty cykl... :-(



EMALIA82- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
żabucha- .............. 11.07
beti - 18.06 18. 06
 
Do góry