Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
no oczywiście, jak ja taki uparty przykład na podawane leki
i jeszcze się zbulwersowałam na moją mamę
najpierw wszyscy zgodni chórem,że do dzieła a teraz głupie docinki,że najpierw mam iść do pracy sobie zarobić jak usłyszała,że znów muszę jeździć do Poznania na monitoring itp.
a taka jej gadka,że sobie najwyżej adoptujemy też mnie doprowadza do zieloności :-
jako tako ale damy radę i zaoszczędzimy dalej. Teraz zaoszczędziliśmy dużo na pierdołach typu słodkie itp. Że nawet mój stary se kupił 2 pary spodni hahaha 

Avensis mam nadzieję, że Twoje przeczucia się okażą prawdziwe... powiem Wam, że ja sama jakoś inaczej sie czuje, czasem mam te pobolewania jeszcze w podbrzuszu ale już rzadziej... no i tak dużo tego śluzu jest... no chyba, że już mi poszło na głowę i mi się to wszystko tylko wydaje![]()
Wy to mnie zawsze rozweselicie z rana hahahaha :-)
Jestem książkarą straszną, czytam raczej kryminały ale rozpaliłyście moją ciekawość...

bo dzisiaj nikt nie testuje, dopiero jutro jestem ja i jeszcze ktoś tylko nie wiem kto!
ja do jutra to chyba całkiem osiwieje