reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
No to nie tylko ja objedzona jestem do granic powłok skórnych,hahaha:-D Ale będzie czas na pozbycie się nadmiaru, więc jest OK.
Dziś w nocy kilka/kilkanaście razy bolał mnie brzuch, jak na @. Szło to falami i ten ból zaczynał się od minimalnego i rósł, ale tak do wytrzymania. Sprawdzałam już w nocy, ale @ nie ma. Jej termin, to niedziela. Do tego bolą mnie lędźwie, mam powiększone piersi. Teraz nie wiem, czy to wszystko symptomy @, czy jednak będę mogła zrobić w niedzielę test i zobaczaę II kreseczki:-) Z niecierpliwością czekam na niedzielę.
Pozdrawiam świątecznie:-)
 
Ja sie bede seksic od 6 dnia cyklu jak sie tylko @ skonczy do samego konca. .... tempke bede mierzyc ale niebardzo potrafie. ... tam na dole przed wstaniem? ? Ale gleboko czy tak z wierzchu? ? Sluz jeszcze potrafie rozuznic
 
góralka - ale ja juz jestem po owu hihi .... biedny mąż wczoraj nie wydolił i niestety nie stanoł na wysokości zadania :laugh2:


no tak, źle to napisałam :-D zakręcona jestem jakaś.

No to nie tylko ja objedzona jestem do granic powłok skórnych,hahaha:-D Ale będzie czas na pozbycie się nadmiaru, więc jest OK.
Dziś w nocy kilka/kilkanaście razy bolał mnie brzuch, jak na @. Szło to falami i ten ból zaczynał się od minimalnego i rósł, ale tak do wytrzymania. Sprawdzałam już w nocy, ale @ nie ma. Jej termin, to niedziela. Do tego bolą mnie lędźwie, mam powiększone piersi. Teraz nie wiem, czy to wszystko symptomy @, czy jednak będę mogła zrobić w niedzielę test i zobaczaę II kreseczki:-) Z niecierpliwością czekam na niedzielę.
Pozdrawiam świątecznie:-)


Trzymam kciuki, mam nadzieje że zobaczysz dwie tłuściutkie krechy!:tak:



pam - no ja mierzę "tam na dole" :) przed wstaniem z łóżka, nie wiem właściwie ile wchodzi :)chyba nie cała połowa. Ja mam taki termometr że jeżeli przez 8 sek jest taka sama temperatura zaczyna piszczeć i mogę wyciągnąć. Czyli czasem nie czekam nawet 30 sek a pomiar mam gotowy.
 
Ostatnia edycja:
ja mierze w ustach, mam swoje stałe miejsce pod jezykiem ;-)


puki co bije się z myślami czy brać luteine po owu czy dopiero jak będą dwie kreseczki
 
Goralka mam taki sam ze piszczy.

Lori mi pod jezykiem od miesiaca wychodzi 38 a moja normalna to 35.6.

Zmierzylam dowcipne bo jeszcze nie wstalam I mam 37.6:eek:
 
pam - strasznie masz wysoką, ja 37,22 miałam w ciągu dnia. Jak mierzę rano to tak w granicach 36,42 stopni. Raz mi podskoczyła o pół stopnia, ale to chyba było związane z przeziębieniem. :tak: W tym miesiącu nie mierzyłam codziennie bo stwierdziłam że nie ma sensu jak jestem przeziębiona bo nie wiem czy to będzie wiarygodne.:tak:

Ale każda z nas jest inna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
I już prawie po Świętach, więc będę miała więcej czasu by zaglądać:) Z prezentów jesteśmy mega zadowoleni:)

Tylko jedna rzecz mnie martwi, oficjalne starania to ponad tydzień ale już jakiś czas ok przytulaliśmy się bez zabezpieczenia po tym jak zrezygnowałam z tabletek, z @ nigdy nie miałam większych problemów ale... Ostatnio plamię, myślę, że dostałam @ ale lekko ubrudzę podpaskę i @ nie widać, sytuacja pojawia się co 2-3 dni. Dziś wieczorem wyślę męża po test bo możliwe, że zaszłam w ciążę i to takie plamienia na początku? Bo jesli tak to przecież muszę do gina lecieć. A jak nie to i tak odwiedzić lekarza trzeba by sprawdzić co to...
 
Do góry