reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Dzien dobry!


goralka zakupy wczorajsze udaly sie po czesci bo moje dziecko wydalo pol kasy na gadzety ze zmierzchu bo jest straszna fanka ale chciala cos tam jeszcze kupic w empiku ale nie bylo i dzisiaj wybieramy sie do drugiej galerii gdzie wczoraj byl dziki tlum. Pewnie wyprzedaze sie zaczely wiec dzisiaj pojedziemy o 9 jak otworza zeby byc jak ludzi mniej.
kupilam sobie wiesiolek i patrze ze robi mi sie coraz wiecej lekow bo tak:
biore oczywiscie kwas foliowy, witamine d3, wapno na zmiane z magnezem, metformine( lek na insuline), i wiesiolek, ciekawe co jeszcze mi przepisze.
Milego dnia!
 
Hej,

marcia
- wapno i magnez przyjmuje się razem, najczęściej można kupić zestaw w jednej tablatce, wiem że ma być stosunek chyba 2 do 1. Tylko nie pamiętam czego do czego. W domu popatrze bo teraz juz jestem w pracy.

Galaxia - trzymam kciuki za bete, za 2 dni sobie powtórz, widełki zawsze są duże, a najważniejszy jest odpowiedni przyrost. Najlepiej to wcale nie robić bety żeby się nie stresować bo np. coś książkowo nie przyrośnie. Później się wkręca głupie myślenie a tak to lepiej być nie świadomym.

a ja się chwale że tempka posżła do góry czyli byla owu juuuuuuuuuuuupi:-D:-D:-D:-D
 
Hello :-D co do ślubów - to my chcemy mały,skromny :happy: tak zdecydowaliśmy - beż żadnych fajerwerków :happy::happy::happy: ! co do pierścionka zaręczynowego też sama sobie wybrałam jaki chcę :-D:-D:tak: i też zaręczyłam się w wieku 20 lat :happy: hihi.

Co do leków to ja też łykam ich trochę :-D euyhyrox n50, selen+e , folik, metformax , wit.C , tran , magnez, wapń :-D

i jak dziś jajo pękło to pakiet startowy na zagnieżdżanie.

Wczoraj ekscesy były takie,że aż sobie nadwyrężyłam ścięgno podczas świecy hahaha :-)

miała być powtórka rano, ale nic nie wyszło :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry