reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Satchkat mi sie wydaje, ze z tym sluzem jest roznie... Ja np. nigdy nie mialam tak, ze u mnie byl widoczny sluz. Czasami tak poprostu jest, ze on nie wyplywa na zewnatrz.
 
reklama
Wiecie,ja też bardzo tęsknię,chciałabym móc wrócić i normalnie żyć w PL.Ale nie mam takiej możliwości,naturalnie chodzi oczywiście o kasę :wściekła/y:. No i warunki życia (zwłaszcza z dziećmi) też zupełnie inne.
Słuchajcie,ja jeszcze @ nie mam,a na pewno nie jestem w ciąży i coś mi się wydaje,że mi się trochę cykl rozregulował,chociaż normalnie mam prawie zawsze idealnie co 28 dni,ew. bardzo rzadko ok.1 dzień różnicy.:no:
Ja też mam lenia cały dzień...Zamówiliśmy pizzę i teraz P.śpi,młoda się bawi,a ja przy herbatce na BB.:-D
 
Kartota witaj Kochana,

Dzien sie jeszcze nie skonczyl, wiec mozesz dostac. No a jak nie lec do apteki po test, wiesz ze natura lubi robic psikusy :D
 
OMG tyle się napisałam i szlag ! :wściekła/y:
tak w skrócie ... Witam wszystkie dziewczyny , które doszły do listopadówek :) chwilę mnie nie było a tu super się rozwineło :-)

zyczę owocnych starań :-)
 
Rzecz w tym, ze ja zawsze mialam sporo sluzu, a jakos tak z czasem wzial i skubaniec znieknal... Generalnie suchar jestem, nie wiem, dlaczego sie tak porobilo. Kupilam w aptece mix oleju z wiesiolka i ogorecznika, bede brala tak, jak laski w innym watku kazaly (od 5 dnia do owulacji - to tez u mnie masakra) i zobaczymy, co z tego wyjdzie... Zaszkodzic nie zaszkodzi.
 
Jasne nie zaszkodzi a sprobowac mozna, jest jeszcze mnostwo ziol na plodnosc i na poprawienie sluzu. Jak dowiem sie wiecej to napisze ;)

Elayna witaj po nieobecnosi ;) Rozkreca sie ladnie, pewnie bedzie nas jeszcze wiecej :) I oby tylko wszystkim sie udalo.


Satchkat mozesz mi podpowiedziec jak dodac wykres cyklu pod postami?
 
Ostatnia edycja:
Najwazniejszse chyba też jest to aby się rozlużnić ...tak bardzo nie myśleć o tym że już by się chciało być w ciąży ... to powuduje blokade ...
 
mamolinka dzięki za miłe słowa :-) Ale raczej na 100% ciąża niet,bo serduszkowania w poprzednim cyklu prawie nie było,więc musiałabym być wiatropylna.:-D Aczkolwiek,wiadomo,byłabym baaardzo happy...
Elayna mi też tak czasem wcina posty :wściekła/y: Naskrobiesz się,prawie praca mgr,a tu dupa i musisz pisać od nowa.:no:
Chyba idę wziąć kąpiel. Wprawdzie młoda nie śpi,ale ona lubi tam mnie podglądać,jak te wszystkie peelingi,maseczki i inne badziewia robię.:-D No cóż,w końcu kobieta.
 
Mamolinka Witaj również :) o tak było by wspaniale gdybyśmy wszystkie zaciążyły :)

Karotka dokładnie :) ale juz nie mam ochoty 2 raz tego wszystkiego pisać hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamolinka, wchodzisz w moje cykle i tam masz u gory kody, pozniej na BB w ustawienia i edycja sygnatury i tam wklejasz kod.
Ja biore jeszcze witaminy na wspomaganie zaciazenia.

Elayna, ja sie nie nakrecam, ze juz teraz, zaraz musze, tylko mysle o tym i sie po prostu przygotowuje - ale nie stresuje sie :) To 3 cykl, bedzie to bedzie, nie bedzie to bedzie pozniej - i git ;) Tyle, ze sluzu nie mam, no to wiadomo, trzeba to jakos "naprawic", bo bez zajsc ciezkawo.
 
Do góry