die_perle
Fanka BB :)
Dzien dobry
hop - poszłam w góre- ale jak to moj maz mówi- jeden spadek i jeden wzrost trendu nie czyni- takze teraz trzymajcie kciuki zeby sie tylko pięło lub chociaz utrzymywalo...a snilo mi się ze zaszłam!
ale ni snilo mi sie ze test robie czy cos- tylko ze wstawaim w OVU plusika na tabelke i kropka z tempką robi się zielona!1
Akukus zameldowałąm się u Cie- TY TOMASZ SKOKA! testem sie nie przejmowaj ma prawo wyjsc negatywny- hormon moze wzrastac powoli! ja wierze ze sie udalo- czuje to- jestes tak podeskcytowana nie bez powodu! AJ NOŁ SOŁ!!!!!
Miissis- ja bym prace utrzymala- podpisala po zkaonczeniu druga umowe- w celu zabezpieczenia- bedziesz miala prawo do swiadczen z tytulu urlopu macierzynskiego, wychowawczy- a teraz są nowe przepisy w polsce o ile się nie myle i macierzynski trwa zdaje sie rok! trzeba myslec logicznie.
Karola- jak się uśmiechnelam jak zobaczyąłm Twoj wpis- to jest strasznie fajne i wzmacnaiajace jak wiem ze tutaj wszytkie sobie kibicujemy! wszytkie myslismy pozytywnie- z takich pozytywnych mysli musi wyjsc cos pozytywnego!!!!
tymczasem moj podpowiadacz tego co się dzieje w środku mówi że dziś: " Shortly after implantation, the growing embryo will signal its existence to the maternal system. One very early signal consists of human chorionic gonadotropin (hCG), a hormone that pregnancy tests can measure"
hop - poszłam w góre- ale jak to moj maz mówi- jeden spadek i jeden wzrost trendu nie czyni- takze teraz trzymajcie kciuki zeby sie tylko pięło lub chociaz utrzymywalo...a snilo mi się ze zaszłam!
Akukus zameldowałąm się u Cie- TY TOMASZ SKOKA! testem sie nie przejmowaj ma prawo wyjsc negatywny- hormon moze wzrastac powoli! ja wierze ze sie udalo- czuje to- jestes tak podeskcytowana nie bez powodu! AJ NOŁ SOŁ!!!!!
Miissis- ja bym prace utrzymala- podpisala po zkaonczeniu druga umowe- w celu zabezpieczenia- bedziesz miala prawo do swiadczen z tytulu urlopu macierzynskiego, wychowawczy- a teraz są nowe przepisy w polsce o ile się nie myle i macierzynski trwa zdaje sie rok! trzeba myslec logicznie.
Karola- jak się uśmiechnelam jak zobaczyąłm Twoj wpis- to jest strasznie fajne i wzmacnaiajace jak wiem ze tutaj wszytkie sobie kibicujemy! wszytkie myslismy pozytywnie- z takich pozytywnych mysli musi wyjsc cos pozytywnego!!!!
tymczasem moj podpowiadacz tego co się dzieje w środku mówi że dziś: " Shortly after implantation, the growing embryo will signal its existence to the maternal system. One very early signal consists of human chorionic gonadotropin (hCG), a hormone that pregnancy tests can measure"
Ostatnia edycja:
:-(jestem zdesperowana :-(

