• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Nie no musze zrobic obiad a nie mam sily ale jak nie zrobie to nie beda moski jesc bo maz sie zapakowal paczkami:/ boziiu i wez sie czlowieku poloz :(

A test trudno zrobie w piatek ale juz napewno jak maz nie kupi to sama juz pojde:/
 
reklama
Die ja to swierzak jestem jeszcze w tych sklepach tu ale nie sa mi te testy az tak potrzebne ja czuje ze sie udalo takze juz ten drugi test to formalnosc:) w zabobony nie wierze juz sie nasluchalam w 1 ciazy:)
 
Zbadalam sobie szyjke macicy I po raz pierwszy cos poczulam... Mam nadzieje ze to cos to wlasnie szyjka.:-P no nic bede obserwowac dalej I ciekawe czy uda mi sie cos wywnioskowac z tego :-)
 
http://rodzina.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2011/05/11NPR-plansze-006.jpg

Znalazlam takie cos jak sie bada ta szyjke hehe... Ale jakie fuj zdjecia sa... Jednak wole te narysowane.
 
Hej kochane :) Rzadko piszę,bo mam teraz na głowie przeprowadzkę,wizyty w urzędach,same nerwy...ehhh...no dramat,już nie mogę się doczekać,aż się zadomowię w moim nowym mieszkanku i w końcu odetchnę :no:.Zresztą najgorsze dopiero przede mną.:sorry2: Ale postanowiłam w związku z tym,że NAUCZĘ SIĘ W KOŃCU GOTOWAĆ,i to nie jakieś tam spaghetti czy schabowe,ale coś więcej...no,wiecie o co chodzi :-p
Jak wspominałam,od kilku miesięcy mam opóźnienia 5-7 dniowe @,w związku z czym nadal czekam...dzisiaj znów powtórzyłam teścik (głupia,myślałam,że może jednak...:zawstydzona/y:),ale nic oczywiście. Obiecałam sobie,że teraz,po @,jeśli się znowu nie uda,ZAPIEPRZAM do gina. Bo mnie już trafia.;/
Ehh..przepraszam...zaraz podczytam co tam u was dziewczynki :) A,no i zauważyłam już wątek ciężaróweczek listopadowych 2013 i naszą limonkę na czele,super :-)
Ojj...no nic,będę się częściej odzywać. Buziaki dla was ogromne.:*:*
 
no gdzie ta Wasza tableka :-p
bo musze sie zapisac od przyszlego cyklu:-D:-D:-D
wracamy do gry
@jeszcze nie ma ale juz nie mam atakow a cykl unormowany wiec najwazniejsze problemy zlikwidowane:tak:
 
reklama
Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI
-7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4

Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013

Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka
- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1

Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej

Tiluchna - 22.02.2013 - 31.03.2013 - cykl 3
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry