Zbadalam sobie szyjke macicy I po raz pierwszy cos poczulam... Mam nadzieje ze to cos to wlasnie szyjka.no nic bede obserwowac dalej I ciekawe czy uda mi sie cos wywnioskowac z tego :-)
badaj codziennie w przybliżonych porach,zobaczysz że jest to łatwe :-) niestety najlepiej zacząć podczas okresu,blee bo nie powinno się ale wtedy można nauczyć się co oznacza sz.otwarta i miękka wtedy idzie z górki
do mnie dotarły testy owulacyjne,ale zacznę dopiero gdy pojawi się śluz płodny,ale pika mi lewy jajnik :-):-):-):-) więc się cieszę bo to ten zdrowy jajnik
tiluchna kiedy test ? :-)
Ostatnia edycja:

