• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Zbadalam sobie szyjke macicy I po raz pierwszy cos poczulam... Mam nadzieje ze to cos to wlasnie szyjka.:-P no nic bede obserwowac dalej I ciekawe czy uda mi sie cos wywnioskowac z tego :-)

badaj codziennie w przybliżonych porach,zobaczysz że jest to łatwe :-) niestety najlepiej zacząć podczas okresu,blee bo nie powinno się ale wtedy można nauczyć się co oznacza sz.otwarta i miękka wtedy idzie z górki

do mnie dotarły testy owulacyjne,ale zacznę dopiero gdy pojawi się śluz płodny,ale pika mi lewy jajnik :-):-):-):-) więc się cieszę bo to ten zdrowy jajnik






tiluchna kiedy test ? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tiluchna witaj w grze hehehe ale jeszcze @ nie maszw wiec hehe no zobaczymy czy juz wagonik nie bedzie doczepiony :-)
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wrocilas :-)

M byl z dziecmi na spacerku a ja sie przespalam co by miec sile go przyatakowac hahaha :-P

Anabelko bede badac codziennie wieczorem :-) I dzis jeszcze wieczorem sprawdze :-)
Wiesz oby juz ta @ nie przylazla przez jakis czas :-)
 
Tilli ja jak narazie wyczulam to cos :-P narazie nie czuje nic poza tym :-) hehe moze w koncu sie naucze, ale licze na to ze nie bede musiala :-) tzn. Teraz po owu odpuszcze calkowice badanie szyjki bo zwariuje.:-(
 
tili ech, dopiero po 1,5 roku po odstaiweniu tabsów zaszłaś? dłuuuugooo :-(

dziewczyny tempkę zmierzyłam o 8.30 i wyszło 36,2, powinnam zmierzyć o 7 więc odejmuje 1,5 stopnia, tak????
 
Ostatnia edycja:
Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI
-7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4

Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013

Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka
- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1

Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej

Tiluchna - 22.02.2013 - 31.03.2013 - cykl 3
 
Karola - 1.5 godziny, ja bym pominela ten dzien
za duza rozbierznosc..hmm
ja w ogole nie wierze w te dodawanie i odejmowanie
dlatego, ze ostatnio pare razy robilam proby i np. o 5 30 mialam wieksza niz pozniej i to o 0.5 stopnia czasem

np. o 5.30 mialam 37,18 a o 6 mialam 37, 10
a niby jak mierze o pol godziny wczesniej powinnam dodac
gdybym dodala mialabym 37, 20 i wiecej
a mialam mniej..
w ogole juz zostawic taka jaka mialam o tej godzinie i zaznaczyc zaburzona

Karola - no dlugo :-( ale ja nie mierzylam temp. nie wyliczalam dni plodnych, nic...
moze gdybym bardziej siebie obserwowala bylo by inaczej?nie wiem
 
Karola ty sie nie sugeruj Tilli bo Ona (kiedys pisala) ze sie starala ok 15 dnia cyklu a cykle miala 50 dniowe :-) a Ty mierzysz tempke robusz testy owu.:-) zobaczysz wszystko bedzie dobrze :-)
Zobacz np. Ja nigdy zadnych tabletek nie bralam I pierwsza 2 poszla w miare szybko, choc pamietam ze jak nie wyszlo od razu to bylam zalamana :-(
No I teraz juz 15 miesiecy staran jak nie dluzej...
Wiec w kazda ciaze mozesz zajsc szybciej -pozniej... kazda z nas inna ... Wiec ni

Tilli dziekuje :-) ma co sie sugerowac . Choc jakby mozna bylo to ja bym sie sugerowala :-P

Dziewczyny specjalnie obcielam paznokcie by moc badac szyjke :-) I co ledwo siegam :-( no czuje cos ale nie jestem w stanie tego obmacac noo... Moj palec srodkowy ma cale 7 cm :-D kurde nie mogl mkec chociaz z 8-9?? Hehehhe

Ja mam nadal sluz rozciagliwy, plodny :-) wiec trza dzialas mimo negatywnych testow :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
szkoda ze Lori sie juz nie odzywa.. i Padnorka, i Domi i Mamolinka..
ciezaroweczki powoli opuszczaja..
a szkoda bo teskno..
ale gdzie im tam do tematu sluzow.. pewnie obgaduja pierwsze ruchy, kopniaki, scany...

Akuku - ja wkladam 2 palce, dochodze do szyjki (takie jajeczko)
(palce mam krociutkie) wtedy pracuje miesniami kegla, i staram sie zgarnac sluz z otwarcia szyjki
i patrze
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry