haloooo a co to za nastroje od rana??
Kamilko - nie wiem co powiedziec...czyzby tamten test to byla taka chamska ewaporacyjna?????????
ja tak mialam 2 cykle temu:-( bardzo bardzo mi przykro:-

-

-

-(
moze warto jeszcze sie nie nastawiac negatywnie ale poczekac pare dni?
ehhh....
i idz koniecznie do lekarza, biedactwo, kuruj sie
Akuku - a Tobie co??? co to znaczy cykl do dupy???
Domi, Miciurka!!!!!!!!!!!!!!
ja ja sie ciesze, ze sie odezwalyscie
wlasnie o to chodzi, zeby wpasc od czasu do czasu powiedziec heloł;-)
jak sie czujecie, jak rosie brzuszek, kiedy poczujecie pierwsze kopniaki, czy kompletujecie wyprawke
ciesze sie ze u was wszystko dobrze
Miciurko - fajnie ze w pracy dobrze zareagowali! to bardzo wazne
