kamilka87
Majowe mamy'08
Wiecie ja juz nie wiem co mam myslec no nic czekam do poniedzialku jak @ przyjdzie to narazie bede wam kibicowac a sama znow zaczne za 3 miesiace jeszcze ta choroba mnie rozstraja no mam nadzieje ze ten test jest mniej czuly niz tamten :-( teraz jak patrze to jakis moze cien jest ale boje sie ze ja go na sile widze
:-(
:-(


ubralam nas troche przewietrzylam i na balkon wywalilam posciel bo calkiem fajknie slonecznei jest