hej dziewczynki
90_natka chyba wiec się wstrzymam z badankami hormonow w tym cyklu, bo może to rzeczywiście bez sensu, tzn. chodzi mi tylko o te dwa, reszte mysle, ze zrobie.
Salfazin zawiera witaminke A i E wiec nie wiem czy jeszcze dodatkowo Ł. podawac, ale sobie kupie dziś na pewno :-)
patu$ka zrobie jak piszesz

dziekuje :* zawsze można na Was liczyc.
zmieniając temat - praca u ogrodnika , wiec jakie masz wyksztalcenie ? Bo ja jestem po lp - ochrona i kształtowanie środowiska

wiec zawsze Ł. się ze mnie smieje, ze powinnam wszystkie smieci zbierac jakie widze na ulicy

piękny staz macie z Twoim Ł. tylko pogratulować, i zyczyc sobie tego samego

My z Ł. jesteśmy 2,5roku razem, znamy się z 5 lat już, zaręczeni od września ubiegłego roku.
Akuku przykro mi :-( co do badania hormonow, może wstyd się przyznać, ale nie znam się jeszcze tak na mierzeniu tempki i nie wiem co oznacza "skok"

tzn wiem co to , ale nie wiem jak to dokładnie powinno wygladac.
A Twoje staranka do po wakacji może akurat okaza się nieskuteczne, bo jak je odlozysz to może na tyle sama w sobie się uspokoisz i odblokujesz, ze los splata Wam figla wcześniej niż myślicie
Nie wiem co mi się dzieje z tempka dziewczynki :| jakos dziwnie wariuje yhmm...wczoraj spadek wiec mysle - ooo @ się zbliza. A dziś znowu do góry .
kasiol - wynik negatywny (@)
tysia123 -
wynik negatywny (@)
patu$ka -
wynik negatywny (@)
Nuuuśka - 15.04.2013
Akuku -
początki @
90_natka - 30.04.2013
paulinka88 - przerwa do X.2013