P
patu$ka
Gość
tysia prolaktyne powinno sie badactydzien po owu czyli wypada tak gdzies po 21 dc. Bynajmniej ja mam taka rozpiske.
Kurde dziewczyny bola mnie zeby. Normalnie najpierw maialm wyrwana 5 po prawej stronie po dwoch tyg. po prawej i teraz bola mnie dolne zeby po prawej,taki tempy ciagnacy bol. przy dziaslach mnie boli dolna szczeka. Ale tylko po prawej stronie. jade na ketonalu 3 dzien. Ł. mowi ze to od jedzenia bo oszczedzam lewa strone i gryze na prawej. od rana mnie nei boli tylko popoludniu sie zaczyna i tak do wieczora i przed spaniem. Nie wiem co sie dieje nic nie mam spuchnietego. Chyba juro pojade do tej mojej dentystki
Kurde dziewczyny bola mnie zeby. Normalnie najpierw maialm wyrwana 5 po prawej stronie po dwoch tyg. po prawej i teraz bola mnie dolne zeby po prawej,taki tempy ciagnacy bol. przy dziaslach mnie boli dolna szczeka. Ale tylko po prawej stronie. jade na ketonalu 3 dzien. Ł. mowi ze to od jedzenia bo oszczedzam lewa strone i gryze na prawej. od rana mnie nei boli tylko popoludniu sie zaczyna i tak do wieczora i przed spaniem. Nie wiem co sie dieje nic nie mam spuchnietego. Chyba juro pojade do tej mojej dentystki