akuku tez bylam mile zaskoczona ze rzyganka nie było, ale to dobrze bo i tak do bani się czułam. Dzis już lepiej ale masakrycznie bola mnie ramiona i klatka piersiowa - gaz się rozchodzi. Podobno taki stan może się utrzymać do dwóch tygodni

a z tym polozeniem chce to dziś wyjasnic, ta moja gin przychodzi na 15 wiec lapne ja zaraz jak tylko ja zobaczę, bo już normalnie nerwa mam na tych wszystkich slepcow :<
Trzymam kciukaski za Twój wazny dzień :**
patu$ka to ja mam taki pomysl - może jak już Ty się wyprzytulasz do butków to poślij je dalej

był kiedyś taki film o zaczarowanych dżinsach, kazda z przyjaciółek, która je ubierala miała wtedy szczęście , spelnialy się jej marzenia wiec może my to samo opchniemy z fasolkowymi butkami ?

No chyba ze akuku ich więcej rozesle

PP
kasiol tez się ciesze, ze mam to już za sobą,odetchnelam
