Nuuuśka
..kocia mama ;]
patu$ka Slonce wszystko będzie dobrze !! Na pewno, zobaczysz :**
Wzielam ten Castagnus dziś. Wyczytalam, ze rzeczywiście chyba nie ma znaczeniaod którego dc zaczyna sie go brac. Znalazlam takie forum :
Re: Castagnus - od którego dnia cyklu brać ??? - Zdrowie kobiety - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Co prawda stare, ale akuku mam do Ciebie slonce pytanko - ile bralas w ogole Castagnus, i czy był konkretny powod, ktoś Ci go polecil, czy po prostu jak my np. teraz chcemy sie wspomóc ze tak powiem ?
Wzielam ten Castagnus dziś. Wyczytalam, ze rzeczywiście chyba nie ma znaczeniaod którego dc zaczyna sie go brac. Znalazlam takie forum :
Re: Castagnus - od którego dnia cyklu brać ??? - Zdrowie kobiety - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Co prawda stare, ale akuku mam do Ciebie slonce pytanko - ile bralas w ogole Castagnus, i czy był konkretny powod, ktoś Ci go polecil, czy po prostu jak my np. teraz chcemy sie wspomóc ze tak powiem ?


