Ale mają super te Twoje kociaki Nuuuśka :-) raj na ziemi :-)
A co do mieszkania to ja myślę, że najważniejsze że własne :-) wiesz jak to mówią- ciasne ale własne
Ale mimo wszystko chciałabym mieć kawałek ogródka :-) i tego Ci zazdroszczę troszkę Patu$ka bo ogród to Ty na pewno masz :-)
A co do mieszkania to ja myślę, że najważniejsze że własne :-) wiesz jak to mówią- ciasne ale własne

Ale mimo wszystko chciałabym mieć kawałek ogródka :-) i tego Ci zazdroszczę troszkę Patu$ka bo ogród to Ty na pewno masz :-)
Ostatnia edycja:


Boze , ja nie wiem z czego on ma ta sierść, ale jej jest wszędzie pelno
wszystkim Nam sie wczoraj za to oberwalo.