P
patu$ka
Gość
Nuuska wiesci pewnei beda dobre,coc ciekawia mnie te torbielki z ostatniego cyklu. @ przyszla o czasie wiec powinny sie wchlonac. martwi mnie jedak to czy jak zostaly to pod wplywem CLO nie zaczely rosnac. Ja to sobie wymyslam teraz. A lekarz mowil ze polutce sie wchlona,ale ja to taki niewierny Tomasz jestem.
Chorwacja mmmmmm marzenie
Paulinka to masz troszke wiecej niz ja,u nas caly dom ma przeszlo 220 mkw. my mamy polowe. Ale i tak jest co sprzatac.
Moj brat tez od dzidkow "kupil" dom pisze w cudzyslowiu bo kupil zeby kredyt na remnt dostac no i za nie cale 100 mkw w remont wlozyl 120 tysiecy. Mieszkaja juz 3 lata a dom juz trzeba remontowac. Dach malowanie itd. i znowu koszty. Dom to jest jak auto skarbonka bez dna. ale jak to mowia ciasne ale wlasne
Nuuska kochana ranka Cie boli bo ciagle sie ruszasz i miesnie brzucha pracuja. Ale jak nie saczy sie nic z niej o wszystko powinno byc ok
Chorwacja mmmmmm marzenie
Paulinka to masz troszke wiecej niz ja,u nas caly dom ma przeszlo 220 mkw. my mamy polowe. Ale i tak jest co sprzatac.
Moj brat tez od dzidkow "kupil" dom pisze w cudzyslowiu bo kupil zeby kredyt na remnt dostac no i za nie cale 100 mkw w remont wlozyl 120 tysiecy. Mieszkaja juz 3 lata a dom juz trzeba remontowac. Dach malowanie itd. i znowu koszty. Dom to jest jak auto skarbonka bez dna. ale jak to mowia ciasne ale wlasne
Nuuska kochana ranka Cie boli bo ciagle sie ruszasz i miesnie brzucha pracuja. Ale jak nie saczy sie nic z niej o wszystko powinno byc ok
och boze alem wymyslila hah.
mam nadzieje, ze same dobre. Ide zaraz zrobić kolacyjke Olci, i nie wiem , czeka Nas leniwy wieczor 