Nuuuśka
..kocia mama ;]
a tam, akuku Ty masz jesc wszystko na co masz ochote, a nie patrzeć na to czy będziesz szersza tu czy tam. Po ciąży zrzucisz wszystko szybciutko wiec nie jedz ile chcesz, w końcu to dla fasolci :-)
patu$ka halo halo gdzie Ty jesteś ????????????? Bo zaczynam się martwic ta wizytka i brakiem Twojego odzewu ! Już tu wchodzi i to już !
patu$ka halo halo gdzie Ty jesteś ????????????? Bo zaczynam się martwic ta wizytka i brakiem Twojego odzewu ! Już tu wchodzi i to już !

Ciesze się ze torbiele się wchlonely, to najważniejsze, pecholki sa wiec wspaniale wieści tym bardziej :-)Dzis dopiero 7dc a już maja 11mm wiec uważam, ze swietny wynik !! Kurcze ciesze się bardzo.
bo ja chce już @ i hop siup do wyrka na staranka :-)